21

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

Fenol napisał/a:

chyba jesteś największym bambrem na forum:)

ee tam  . ale nie mam żadnej hodowli,

Leszek   dla kolegów'

22

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

Choć z zawodu jestem tech. żywności i miło wspominam tę pracę,szczególnie OSM Szczecinek to od 30-tu lat  w kwesti zawodowej gospodarstwo to całe moje życie,a uroku w nim dodaje właśnie to ,że nie mam hodowli. Tak więc sarast traktuj to jak przywilej.

23 Ostatnio edytowany przez sarast (2016-01-06 17:48:19)

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

nie mam bo nie chciałem wystarczyło m oglądania mego Dziadka który miał po 7 krów w latach 70-80 i mi to wystarczyło takiego kieratu nie chciałem , mój wybór , całe życie mieszkam w mieście a na wsi pracuję taki ze mnie bauer , ale to długa  historia,

Leszek   dla kolegów'

24

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

Ja przygodę z hodowlą[prosięta] zakończyłem wprawdzie 6 lat temu i mówiąc krótko na świnkach się dorobiłem.Dziś jestem wolnym człowiekiem i mam czas na życie.

25

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

Karol323 napisał/a:

I jak na Tym wychodzi Zoneczka? Opłacalny interes?

Karol ogólnie nie jest zile sklep mamy nie długo staramy się aby klient był zadowolony mamy części z wyższej półki i te tańsze ale to klient decyduje co chce kupić i nie zostawiamy klienta na lodzie jak z daną częścią coś się stanie . Zaletą jest to że żonka daleko do pracy nie ma bo zaledwie 20 m a minusem to że nie znasz dnia ani godziny kiedy klient wiedzie w podwórko wiadomo liczyliśmy się z taką sytuacją ,z drugiej strony jak jesteśmy w domu to dlaczego nie otworzyć trzeba ludziom pomagać w potrzebie np. dzisiaj telefon o 7.30 czy zestawu naprawczego do c360 nie sprzedam no przecież nie odmówię .

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

26

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

No to pewnie rozumiem smile Dużo osób ma sklepy przy domach...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

27

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

ale głównie z depresantami smile