21

Odp: Opinie John Deere 1085

te kombajniki są bardzo dobre ale nie wiem czy uda ci się kupić coś zdrowego bo o remontach zapomnij.

22

Odp: Opinie John Deere 1085

Tomek dobrze mówi, trzeba szukać w dobrym stanie bo za połamane wytrząsacze wołają po 2tysiące.... blok silnika 10tys. Raczej skłaniałbym się do e514 przynajmniej ceny części nie zabijają portfela, a wygoda taka sam i wydajność.

23

Odp: Opinie John Deere 1085

po pierwsze do jd częsci w modlibozycach dostane a do forszaja trzeba zamawiać i czekać cały dzień na kuriera. po drugie to jd 975 to jednak wydajniejszy

Rolnik z powołania:-)

24 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2016-01-20 12:43:31)

Odp: Opinie John Deere 1085

Pajej czasem  w agromie czeka się  2 dni na  nie które części do ursusa lub bizona rekorda  ! A Co dopiero do JD ? I  cena  :crez: ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

25 Ostatnio edytowany przez zorak (2016-01-20 14:07:12)

Odp: Opinie John Deere 1085

miałem troszkę mniejszego JD i z częściami nie było problemu, jak nie w serwisie to na zwykłej składnicy z częściami. To co ja kupowałem:
Serwis:
- pompka paliwowa - 200 parę zł
- żyletki - 6 zł
- komplet naprawczy pompy wody -nie pamiętam ceny
- gumy wytrząsaczy - ok 30 zł sztuka
- główna pompa hydrauliczna - 1000 euro chcieli - kupiłem za 500 zł używkę
Zwykła składnica: wszystkie łożyska, paski, pasy, główki kosy ....
W necie kupiłem całe wnętrzności silnika za coś koło 1500 zł wraz z uszczelkami (uszczelki, 3 tuleje, tłoki, pierścienie, panewki), pompę paliwową zrobili mi tam gdzie robię do ciągników.
Części jest opór, a zwłaszcza całych maszyn na części. Jak zmieniałem na większy to też chciałem 975 ale miałem za mało kasy i kupiłem 514. Maszyna jak każda inna.

gg 5118068

26

Odp: Opinie John Deere 1085

kolega w zeszłym sezonie kupił jelonka przed żniwami i po paru dniach koszenia pękł wał silnika. przysłali dopiero w listopadzie sad

27

Odp: Opinie John Deere 1085

zorak napisał/a:

miałem troszkę mniejszego JD i z częściami nie było problemu, jak nie w serwisie to na zwykłej składnicy z częściami. To co ja kupowałem:
Serwis:
- pompka paliwowa - 200 parę zł
- żyletki - 6 zł
- komplet naprawczy pompy wody -nie pamiętam ceny
- gumy wytrząsaczy - ok 30 zł sztuka
- główna pompa hydrauliczna - 1000 euro chcieli - kupiłem za 500 zł używkę
Zwykła składnica: wszystkie łożyska, paski, pasy, główki kosy ....
W necie kupiłem całe wnętrzności silnika za coś koło 1500 zł wraz z uszczelkami (uszczelki, 3 tuleje, tłoki, pierścienie, panewki), pompę paliwową zrobili mi tam gdzie robię do ciągników.
Części jest opór, a zwłaszcza całych maszyn na części. Jak zmieniałem na większy to też chciałem 975 ale miałem za mało kasy i kupiłem 514. Maszyna jak każda inna.

jakiego miałeś i jak go wspominasz? Ja miałem zbierac na dominatora 86 ale zainteresowałem sie jd 1075 podobna cena. gdzies na forum wyczytałem ze jd 975 to praktycznie to samo za ok 20tys mniej bo za 40 tys mozna juz w przyzwoitym stanie kupic i tu mnie natkło ze moze byz zmienic wczesniej kombajn niz planowałem

Rolnik z powołania:-)

28

Odp: Opinie John Deere 1085

pamiętaj ceny części mogą cię czasem zdziwić smile

29

Odp: Opinie John Deere 1085

ja miałem 330 czyli 3 cylindry, 3 klawisze i 2,5 heder - mały ale wariat smile 975 jest identyczny tylko 2 razy większy. Dużo, a nawet bardzo dużo rozwiązań konstrukcyjnych jest takich samych. U mnie największy podziw budziła czystość i dokładność z jaką zbierał ziarno - jak z czyszczalni przy czym nic nie gubił. 975 miałem okazję kosić i również pozytywne odczucia.

gg 5118068

30

Odp: Opinie John Deere 1085

tomek1974 napisał/a:

pamiętaj ceny części mogą cię czasem zdziwić smile

mam claasa i cene mnie nie szokują więc i JD pewnie przezyłbym
Zaorak dzięki za odpowiedx.  Jeszcze sezon sie przemecze mercatorem, jak bedzie przyzwoity rok to powinienem uzbierać na jd

Rolnik z powołania:-)