1,981

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

wiesz dlaczego pytam? bo moze mi zbyt załatwisz? jak pisałem za 800 sprzedam

Rolnik z powołania:-)

1,982

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dla siebie nie potrzebuję, bo będę przesiewał jęczmieniem, a jarki trochę ojcec ma. Także dla siebie wystarczy. Mogę popytać czy byliby chętni. Cena 800 to luzem czy w workach?

1,983

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

worki, przez wialke przepuszczone

Rolnik z powołania:-)

1,984

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

u nas sporo wyleciało ozimin a jarego w centrali już nie ma pewnie zaczną ściągać z zagranicy.

1,985

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Pszenica jara 1100netto i w 3godziny po tyle się 7 ton rozeszło...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,986

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Świniaki dziś 5,15 plus vat i premia w WBC w Ełku.

1,987

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

pszenica dziś 530zł  wczoraj 630  to jakieś żarty ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,988

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

No chyba żarty?

1,989

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Nie żarty tylko żniwa w Australii

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,990

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U mnie pszenica 650 netto,
jutro wyjeżdża auto.

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

1,991 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2016-02-10 00:21:32)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Nie mogę pojąć ten zmiany ceny na dolnym śląsku? U nas w tej chwili 600-640 ale raczej ta dolna cena realna. Sprzedam teraz trochę a resztę niech leży zobaczymy. A i u mnie ceny brutto... Jak mnie to wkur....

1,992

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

podałeś cene netto czy brutto ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,993

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Z vat

1,994

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Wywiozłem dziś trochę pszenicy i cena spadła do 580 z vat. Ogólnie zapytali mnie czy spieszy mi się ze sprzedażą, tak jakby później miała cena wzrosnąć...

1,995

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dzisiaj sprzedawałem tuczniki, mieli płacić po 3.80, jak przyjechali to mówią że zapłacą po 3.50, wytargowaliśmy do 3.70, wchodzę na wagę żeby sprawdzić a waga pokazuję 5 kg mniej niż powinna, chwila sprawdzania i już waga pokazywała " dobrze ", a na koniec jak już tuczniki były na samochodzie dobili mnie tekstem że termin płatności wydłużyli z 14 do 21 dni. Myślałem że mnie szlak trafi :uuuu:

1,996

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Grzegorz89 napisał/a:

Wywiozłem dziś trochę pszenicy i cena spadła do 580 z vat. Ogólnie zapytali mnie czy spieszy mi się ze sprzedażą, tak jakby później miała cena wzrosnąć...

żal...

Rolnik z powołania:-)

1,997

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Grzegorz89 napisał/a:

Wywiozłem dziś trochę pszenicy i cena spadła do 580 z vat. Ogólnie zapytali mnie czy spieszy mi się ze sprzedażą, tak jakby później miała cena wzrosnąć...

Trza było ich za język pociągnąć...

I co czekać aż spadnie do 500 czy sprzedawać?

1,998

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Nie wiem. Teraz muszę sprzedać bo może w przyszłym tygodniu przyprowadzę klamota na podwórek i potrzebna kaska. Ogólnie z resztą zboża czekam. Na racie jestem o tyle w komfortowej sytuacji, że mogę sprzedać przed żniwami nawet. Czy cena pójdzie w górę ciężko powiedzieć. Nikt nie powie wprost co robić, a i nikt nawet ni chce powiedzieć cokolwiek. Ja myślę, że później pójdzie w górę.  Zaczęła cena spadać i od razu zrobił się ruch na skupach. Szkoda za te pieniądze wypychać towaru, szczególnie, że pszenica naprawdę jest ładna.
Jedyne co mnie właśnie zastanowiło, że zapytali czy bardzo spieszy mi się z tym sprzedawaniem... Dlatego myślę, że cenę sztucznie obniżają, żeby zakupić taniej towaru.

1,999 Ostatnio edytowany przez androl (2016-02-11 10:32:14)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Tak to z tym handlem jest kolega mówił że najwięcej zboża skupuje gdy ceny zaczynają spadać. Natomiast mój odbiorca kabanów że najlepiej mu schodzą półtusze gdy ceny zaczynają rosnąć, wystarczy wzmianka w agrobiznesie i chłodnia w mig wyczyszczona.

Dla hodowców bydła dobra wiadomość 15 km ode mnie wreszcie może dokończą inwestycję rozpoczętą lata temu, przez nie żyjącego ministra Wilczka, starsi koledzy na pewno go pamiętają
http://nowykurierplonski.pl/325558,Inwe … z3zwMGVpkJ

2,000

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ciekawe jak z tym wyjdzie... Dobrze by było..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)