2,461

Odp: Ręcę opadają.

pada...pada... pada... i jak tu spryskać żyto antywylegaczem? sad

2,462

Odp: Ręcę opadają.

U mnie po regeneracji głowicy kapalo to dawałem na gwarancji i robili prowadniki zaworów jeszcze raz

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

2,463

Odp: Ręcę opadają.

goldenarts napisał/a:

pada...pada... pada... i jak tu spryskać żyto antywylegaczem? sad

u mnie za ostatnie ponad 30 dni jest 5mm opadu, temperatury rosną, zapowiada się klęska.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,464 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2016-04-30 14:02:49)

Odp: Ręcę opadają.

U nie podobnie no może 2x tyle gdzieś koło 7-10. nie sumowałem tych 1mm opadów bo mi się nie chciało.
Przyszły tydzień może coś da. Ale słabo to wygląda pani w telewizji będzie  teraz mówić ciągle o pieknej pogodzie.......
Zrobi się ciepło i w pizdu.....
Czytałem w kalendarzu biodynamicznym Przybylaka "proroctwo" odnośnie opadów i temperatur, czeka nas powtórka z zeszłego roku jedynie na wchodzie i południu w drugą stronę czyli nawet lokalne podtopienia

2,465

Odp: Ręcę opadają.

to się sprawdza bo znowu pada.

2,466

Odp: Ręcę opadają.

Dziś skończyłem siewy a siewnika i agregatu nie było widać! Boże to jeszcze kwiecień sad

2,467

Odp: Ręcę opadają.

Dwa światy a to przecież jedna Polska. U nas wilgoci w sam raz, nie za duzo nie za mało.  Tylko noce zbyt zimne i nic nie rośnie.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

2,468

Odp: Ręcę opadają.

U mnie co raz pada praktycznie dzień w dzien. Jutro zostanie wywieźć resztę obornika i zaorac pod QQ 2.7ha. Na ten rok się szykuje 6.5ha i zobaczymy czy będzie więcej czy tak samo co w tamtym roku..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,469

Odp: Ręcę opadają.

No ja nie pamiętam, żeby na torfie gdzie kombajn lgnął rok w rok w żniwa w tym roku o tej porze się na nim tuman kurzu unosił. Na jednym polu 2ha jak siałem sąsiad betonował słupki. Jak zobaczył co się na polu dzieje to wypiepszył bo jak jego działka ma 0,5ha to nie było jej widać. Mowa o wczorajszym dniu. ZGROZA!

2,470

Odp: Ręcę opadają.

To wszystko nic. Antoś Szprycha zmarł. Już po pogrzebie sad

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,471

Odp: Ręcę opadają.

Właśnie migiem obejrzałem relacje pierwszomajówkę w Warszawie-ściema i paranoja.Związkowiec wygłaszający odezwę do roboli nieczytaty.A Miler stoi jakiś taki,jakby wykastrowany. Doigrali się to mają odstawkę w zapomnienie.

2,472

Odp: Ręcę opadają.

Laszek napisał/a:

To wszystko nic. Antoś Szprycha zmarł. Już po pogrzebie sad

Antoś Szprycha,kolejny po "Starym" Marychu.Ostała sie ino Poldkowa,sumsiodka moja wdowa po Poldku Wabiku.Ta jest lepszo od Tv archeo.Ostatnio sie rozmarzuła jak to gminne dożynki szły a jej sie ciota przywlekła:uuuu::uuuu::uuuu:

2,473

Odp: Ręcę opadają.

Wilgoci brak!  Jak przyjdzie dobre  słońce będzie lipa  ... woda w melioracji przestaje iść a to zły znak:/

2,474

Odp: Ręcę opadają.

chłopaszek który do mnie przychodzi dziś stracił prawo jazdy, 108 w terenie zabudowanym.
dojeżdża do pracy 15km.
gliniarze bez serca, mogli dać mu punkty, dać mandat a tak gość jest w czarnej dupie.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,475

Odp: Ręcę opadają.

to po co im pokazywał prawko ?

2,476

Odp: Ręcę opadają.

Ba. Może i bez serca ale chłopaczek bez rozumu. Kto kazał zapier q zabudowanym?

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,477

Odp: Ręcę opadają.

Kupi sobie  teraz takie autko bez prawa jazdy:) duzo ich ostatnio widzę. ...

2,478

Odp: Ręcę opadają.

rozumu za grosz....   ale to policja zła nie on...
No i po co te prawo jazdy im pokazywał?

2,479

Odp: Ręcę opadają.

Trzeba było wolniej jechać, wina kierowcy nie policji

2,480

Odp: Ręcę opadają.

Panowie u Brata żyta schną i tu jest jego prognoza! Popada u niego? http://www.meteo.pl/um/php/meteorogram_ … mp;id=3081