2,741

Odp: Ręcę opadają.

Ku..a rozsypało mi się sprzęgło gumowe przy silniku w 524, a wymieniałem je 2 lata temu. Teraz mam do poniedziałku przestój. Oryginalna guma była wzmacniana linką stalową a ta jakimś badziewiem :gun:

2,742

Odp: Ręcę opadają.

hehe Środa   kosze kosze złapałem kapcia z pszodu .. no cóż  bywa  opona 23.1 26   sklejone  wsio gra  nastepnego dnia złapałem kapcia z przodu w tym samym kole tyle że przecieło oponę ...  pojechałem pod Rawicz kupiłem urzywaną  stara do klejenia itp ... poskładane  wsztystko gra ...  ukosiłem 6 ha i opona wybuchła zrywając pasy itp ... ta sama strona .... kór........ mać  bywa załozyłem stara poklejoną  na razie pada i nie wiadomo ile wytrzyma ...

Przygarnę oponę  23.1 26 tylko w miarę blisko najlepiej Dolnośląskie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,743

Odp: Ręcę opadają.

Ciut małe koła jak na taki kombajn... 28 r26 była by fest

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,744

Odp: Ręcę opadają.

wojtas napisał/a:

hehe Środa   kosze kosze złapałem kapcia z pszodu .. no cóż  bywa  opona 23.1 26   sklejone  wsio gra  nastepnego dnia złapałem kapcia z przodu w tym samym kole tyle że przecieło oponę ...  pojechałem pod Rawicz kupiłem urzywaną  stara do klejenia itp ... poskładane  wsztystko gra ...  ukosiłem 6 ha i opona wybuchła zrywając pasy itp ... ta sama strona .... kór........ mać  bywa załozyłem stara poklejoną  na razie pada i nie wiadomo ile wytrzyma ...

Przygarnę oponę  23.1 26 tylko w miarę blisko najlepiej Dolnośląskie

to sie zamieńmy na koła ja dam dwie 23x26 od 516 z tym że jeną by trzeba skleić ba ma pękniecie z boku a ja potrzebuje 18x34 nie muszą mieć super bieżnika ale żeby miały 12 płócien bo w przyszłym roku na 100% naprawiam 516 ale z mniejszym silnikiem bo matador do facelii nie nadaje się kompletnie.

2,745

Odp: Ręcę opadają.

pokaż zdjęcie tych kół  i temat do przegadania

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,746

Odp: Ręcę opadają.

wojtas napisał/a:

pokaż zdjęcie tych kół  i temat do przegadania

niestety dzisiaj je obejrzałem i są popękane do kombajnu już się nie nadają .

2,747 Ostatnio edytowany przez marcin (2016-08-25 21:28:19)

Odp: Ręcę opadają.

Dziś listonosz przejechał na podwórku mojego psa labradora oplem astrą ja się pytam jak on to zrobił a on ze pies sam podlazł kużwa szok oplem astrą 50 kilogramowego psa  tai   fajny jak członek rodziny az sie płakać chce

2,748

Odp: Ręcę opadają.

W rewanżu kup dobermana albo coś podobnego i wyrównasz rachunki z listonoszem wink

2,749

Odp: Ręcę opadają.

walnij forszem a astre-powiedz ze nie poczułes i sama podjechała

2,750

Odp: Ręcę opadają.

Do mnie nikt w podwórka nie wjeżdża, nawet listonosz. Skrzynka pocztowa przy furtce (16 lat temu dostałem w gratisie do bina) no i dzwonek na słupku.

2,751

Odp: Ręcę opadają.

Dość tego dnia... Wszystko się psuło i nawet kombajn nie odpalany był a zepsuty już.... Miało się dzisiaj dużo zrobić a zrobiło się nic... Eh..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,752

Odp: Ręcę opadają.

To miałem taki poniedziałek ......  byk taki mały 700 kg. ledwo mi głowy nie rozpołowił , szrama na twarzy i jajo na głowie ......

2,753

Odp: Ręcę opadają.

Chciał się przytulić? Z takimi kolezkami nie ma żartów hmm

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,754

Odp: Ręcę opadają.

Ten rok  to jakiś  przesrany . Ziemi mi ubyło .  323  zaczął się grzać .  Żniwa dokończył mi sąsiad bo  w 512 pod koniec  odleciała szajba . Namłuciłem trochę wilgotnego  bo pogoda  wiadomo  jaka . Teraz  cena pszenicy to szkodza gadać  . Wspomaganie w  carinie siada . Bmka silnik  w częciach . W mtz  olej w  wodzie . Trzeba będzie iść do roboty bo nie wyrobię ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

2,755 Ostatnio edytowany przez koseś (2016-08-30 20:58:06)

Odp: Ręcę opadają.

A to masz jeszcze za mało swojej że chcesz do roboty ? :hmmm:

2,756

Odp: Ręcę opadają.

Swojej mam 13.5 ha z budynkami   .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

2,757

Odp: Ręcę opadają.

To wypychaj graty na złom 255 obrobi wszystko sam..

2,758

Odp: Ręcę opadają.

pół godziny temu wszedłem do domu, skończyłem doić krowy.
pojechałem na zwałki kosić lucernę, do 14 kosiłem potem przyjechał zmienić mnie kumpel.
I ni z gruchy nie z pietruchy pokosówka zdycha. Nagle zaczeło schodzić paliwo z wężyka i maszyna kaput.
wróciłem przed 10 do domu i biegiem za zwierzęta.

po kombinacjach i napiciu się diesla dopiero przejrzałem na oczy, postaweiłem bankę z paliwem na pokosówce i tak dopiero zachowywał się normalnie.
z baniakiem ropy dotoczyłem się do domu.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,759

Odp: Ręcę opadają.

Picie ropy włącza myślenie big_smile

2,760

Odp: Ręcę opadają.

PAnowie co może być  w ciągniku zaczeły się dziac dziwne rzeczy  mianowicie pali od kopa zero dymu  normalnie wchodzi na obroty do około 1500-1700 a w dalej zachowuje się jak by miał odcięcie i zaczyna kopcić pod obciążeniem  znaczy wchodzi na obroty spada z nich i tak parę razy aż wkońcu załapie i idzie normalnie .... po ściągnięciu nogi z gazu ponownie .... ?? wtryski się zapiekają czy co  bo kopci jak by wagon ciągną ??|
oleju nie ubywa filtry czyste

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile