2,901

Odp: Ręcę opadają.

Ja w lesie ładowałem metry na przyczepę i wrzucając rękaw koszuli zachaczył o sęka i nie zdążyłem zabrać ręki i 50kg albo więcej spadło mi na przedramię, bolało ale jeszcze 5 przyczep gałęzi załadowałem. Na drugi dzień nie mogłem ręki podnieść, była cała fioletowa.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

2,902

Odp: Ręcę opadają.

U mnie znów 13 był okej, za to 14 pechowy...

2,903

Odp: Ręcę opadają.

Jak ojciec padł w chlewie wtedy ( chyba pisałem ta sytuacje ) to wyszło ze w ramieniu ma pęknięte 1 ścięgno i kość przesunięta 7mm i 11mm.. I teraz będzie chodził na rehabilitację  bo doktorek powiedział ze najpierw to spróbować bo różnie rezonans może pokazać i ze był chłopaczek z nogą i ze trzeba kolano otwierać bo coś przestawione a po otwarciu wyszło ze wszystko ok...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,904

Odp: Ręcę opadają.

dzisiaj w nocy był pożar u sasiada w budynku dobudowanym do obory, spłonoł fortschritt 514, nówka opryskiwacz 21m, jeszcze w polu nie był,2 letni zestaw uprawowo siewny gaspardo + talerzówka, rozsiewacz do nawozów i czort wie co jeszcze, bydło wygonil mu drugi sasiad bo własciciel akurat mieszka na drugiej wiosce, widziałem że jeszcze siano sie teraz dymi, chłopak przyjechał jak juz prawie było wygaszone, aż przysiadł, masakra, chyba poszło od zwarcia w elektryce.

mdw

2,905

Odp: Ręcę opadają.

Niekiedy lepiej sprzęt pod chmurką trzymać albo pod lekką wiatą... szkoda chłopa

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

2,906

Odp: Ręcę opadają.

Dlatego tam gdzie mama sprzęt i siano to nie mam instalacji elektrycznej .

2,907

Odp: Ręcę opadają.

podejrzewaja jeszcze podpalenie, wyglada jakby od kombajnu sie zaczeło

mdw

2,908

Odp: Ręcę opadają.

Rzeczoznawcy dojdą czy od instalacji elektrycznej.

2,909

Odp: Ręcę opadają.

Z doświadczenia wiem że złym pomysłem jest trzymnie np. Słomy siana i razem maszyn  ... takie pożary są dość częste niestety  i płonie wszystko łącznie z budynkiem który jest do rozbiórki po wszystkim.  Akumulatory tez na zimę trzeba wyciągać jak sprzęt nie  jest używany , tylko współczuć dbać o porządek  w takich miejscach i robić wszystko żeby nas to nie spotkało!

2,910

Odp: Ręcę opadają.

Klemy zdjąć, na bolce założyć izolatory i nie trzeba dźwigać..

2,911

Odp: Ręcę opadają.

Miał przyjść opryskiwacz dzisiaj. Ale facet coś pokręcił i podał kierowcy nie takie wymiary. Opryskiwacz na aucie miał przeszło 5m wysokości... Dobrze, ze nie brałem w tym udziału, bo obciążyliby mnie kosztami.... Za opryskiwacz miałem przelać na konto pieniądze, i mieliśmy się rozejść. Wyszło tak, że nawet zadatku nie chciał, to dalej szukam opryskiwacza... chyba, że pomierzę i pojadę jakąś niską lawetą...

2,912

Odp: Ręcę opadają.

mi przywiózł zwykłą auto lawetą fiatem jakims starszym typu ducoato czy cuś, cofnoł go pod kabine tyłem a duszeł położył na podłodze, i mial 3,8 m wysokosci

mdw

2,913

Odp: Ręcę opadają.

Gość z Bukowa na zwykłą naczepę ładuje 2 albo 3 nie przyglądałem się ...... zamyka firankę i pomyka w świat...

2,914

Odp: Ręcę opadają.

No właśnie wydaje mi się że nie chciało się im na mrozie kombinować... nie wiem o co chodzi. Z facetem dobrze mi się gadało, i na koniec nie chciał zadatku. A może nie chciał sprzedać, żebym się nie wtopił? Ciężko racjonalnie myśleć, bo to taki odosobniony przypadek.... Jakby nie chcieli podłączać hydrauliki, to wystarczyło wjechac na samochód i olej ze stopy podporowej spuścić i opadłoby nisko...
Żona mówi, że to znak, żeby szukać innego...

2,915

Odp: Ręcę opadają.

Mądra żona.

2,916

Odp: Ręcę opadają.

Właśnie nie wiem czy nie dołoże i kupię coś ładniejszego. Później nie będę chciał tak szybko zmieniać....

2,917

Odp: Ręcę opadają.

a to o tym pożarze https://zgorzelec.info/#!/news/14343

mdw

2,918

Odp: Ręcę opadają.

U nas też spaliło się kiedyś prawie wszystko, cała linia do obróbki włókna, dobrze że ciągniki nie stały... sąsiad....

2,919

Odp: Ręcę opadają.

U nas jeden artysta podpala stogi ze słomą i lasy. Nic mu nie moga zrobić. Chodzi po okolicy się smieje a prawo jest takie że jak stwierdzą że coś z głową to nie mogą nic zrobić.

2,920

Odp: Ręcę opadają.

u nas też co roku sterty się palą, Kilka lat temu był taki wysyp podpaleń że wszystkie w okolicy wolnostojące spłonęły.