2,921

Odp: Ręcę opadają.

Nie tylko u Was podpalają, u mnie też się trafiali

2,922

Odp: Ręcę opadają.

u nas w okolicy to  peleciarni podpalili  okolo 1000 bel dużych prostokątnych

Sprzedam U-4514

2,923

Odp: Ręcę opadają.

Zabić h..a to mało.

2,924

Odp: Ręcę opadają.

Powszechne pozwolenie na broń i własnośc prywatna świętość. Zaryzykuje ktos podpalenie jak wie że może mieć odstrzelony łeb? A teraz mamy takie prawo że przyjdzie podpalić a byś takiego nakrył i obił to jeszcze wyrok dostaniesz. Innej metody nie ma. Prawnie dzisiaj nie można się przed złodziejem, podpalaczem w żaden sposób obronić bo kazdy od razu idzie w stronę choroby psychicznej i tyle.

2,925

Odp: Ręcę opadają.

U mnie 4 lata temu gówniarze po 16 lat wracając znad jeziora podpalili stertę dużych kostek z 40ha. Przez 6h rozpychaliśmy tą stertę a strażacy zalewali ją wodą, 2 tygodnie się potem jeszcze tliła bo dym leciał.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

2,926

Odp: Ręcę opadają.

To powinni oddać za słomę i koszty akcji a jak nie mają z czego to do pierdla. Jeden, drugi dla przykładu by został ukarany to by się skończyło a tak pewnie nie zrobili im nic prawda?

2,927

Odp: Ręcę opadają.

Z tego co wiem to dostali dozór kuratora, a rodzice mieli pokryć koszty akcji gaśniczej

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

2,928

Odp: Ręcę opadają.

Tobie zwrócili? Mi spalili słomę z 10ha i policja odpisała że umarzają sprawę.

2,929 Ostatnio edytowany przez andre902 (2017-02-01 00:08:14)

Odp: Ręcę opadają.

Straży, ja byłem tam "społecznie". Słoma nie była moja.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

2,930

Odp: Ręcę opadają.

niewydostanieszsie napisał/a:

Powszechne pozwolenie na broń i własnośc prywatna świętość. Zaryzykuje ktos podpalenie jak wie że może mieć odstrzelony łeb? A teraz mamy takie prawo że przyjdzie podpalić a byś takiego nakrył i obił to jeszcze wyrok dostaniesz. Innej metody nie ma. Prawnie dzisiaj nie można się przed złodziejem, podpalaczem w żaden sposób obronić bo kazdy od razu idzie w stronę choroby psychicznej i tyle.

Nie zawsze to pomogłoby. Ostatnio usłyszałem za.... tego h... pójdę sieszieć na 25 lat ale będę się cieszył. Rece opadają

Rolnik z powołania:-)

2,931

Odp: Ręcę opadają.

u nas taki co był gówniarz zrobili wariata z niego i nic mu nie zrobili, a jeszcze sam gasił bo w OSP był.

mdw

2,932

Odp: Ręcę opadają.

U mnie znajomy wyrwał dla policjanta broń z kabury i chciał do niego strzelić lecz był na szczęście zabezpieczony. Głośno o tym było w tv miał dostać 25 lat ,ale rodzice mają kasę nagle zniknęły odciski palców z broni a on dostał 3 lata za kradzieże bo miał już zawiasy po dwóch wyszedł. Policjant już nie wrócił do służby bo mu po tym na głowę siadło.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

2,933

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

Nie zawsze to pomogłoby. Ostatnio usłyszałem za.... tego h... pójdę sieszieć na 25 lat ale będę się cieszył. Rece opadają

Od tego jest kara śmierci za umyślne morderstwo , która powinna być w każdym normalnym kraju. Wtedy długo by się nie nacieszył

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

2,934

Odp: Ręcę opadają.

Jestem w kartoflandzie.. Kolejka na cała szerokość sklepu..Litwa.... Może o 12 wyjde....

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,935

Odp: Ręcę opadają.

W weekendy nie robi się zakupów w marketach.

2,936 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2017-02-22 16:38:13)

Odp: Ręcę opadają.

to koło mnie, ale u mnie juz tez tablica na wiosce jest  http://www.zinfo.pl/artykuly/23010 a rzecz w tym ze ubili kury bez znalezienia ogniska choroby a jedyny powód to że były w strefie powietrzej zagrożonej zakazeniem, a cała ta akcja to jakaś kpina

mdw

2,937

Odp: Ręcę opadają.

u mnie gminny samochód jeździ i spisuje u kogo kury i gołębie chyba szykują się na jakieś ognisko wcześniej podobny spis dla gminy robił sołtys  ja w związku z tym też się przygotowałem i zrobiłem rosół

2,938

Odp: Ręcę opadają.

I znów Polski rolnik najmądrzejszy, czy ludzie na wsi kiedyś to zrozumieją że jak zakaz to zakaz. Wybili bo pewnie mieli powód bo na 100% wszyscy trzymali zamknięte od 8-15 czyli w godzinach pracy urzędu bo w tym czasie mogą skontrolować a już po 15 jak urząd zamknięty to ptasia grypa przecież też już nie pracuje i można wypuścić a wirus może przenieść nawet przelatujący i srający ptak niestety. Za małe kary jeszcze nakładają na rolników którzy wypuszczają ptactwo na dwór które biega wolno, powinni podnieść górną granicę kary z 8 na przynajmniej 20tyś to może by się wtedy wszyscy nauczyli.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

2,939

Odp: Ręcę opadają.

Brawo,zamiast edukować to karać........

2,940

Odp: Ręcę opadają.

koseś napisał/a:

Brawo,zamiast edukować to karać........

Dokładnie tak, w mojej okolicy czyli powiat sieradzki rolnicy zostali poinformowani o zagrożeniu i że ptactwo ma być zamknięte do odwołania a i tak wypuszczają rolnicy a po 15 to już nagminnie więc nie mów że nie nie ma edukacji tylko do większości trzeba z tą edukacją dotrzeć przez kieszeń bo inaczej się nie da. Mało tego wiem że inspektorzy z PIWu osobiście jeździli spisywali ptactwo i informowali o zagrożeniu i o obowiązku trzymania w zamknięciu do odwołania a teraz jeżdżą do tych samych ludzi i piszą wnioski o ukaranie więc chyba coś jest nie tak według mnie i jest to w całym kraju nie tylko u nas niestety. Polski rolnik w większości jak nie dostanie po kieszeni to żadna edukacja do niego nie dotrze niestety.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl