261

Odp: dzierżawa

bedzie czekaj, zadzwonic dla własnego spokoju nie zaszkodzi

mdw

262

Odp: dzierżawa

moze do sołtysa zadzwonie czy nie zapomniał wywiesic

Rolnik z powołania:-)

263

Odp: dzierżawa

Włąśnie dlatego ja zawsze dzwonie, kilkanaście lat temu był sołtys co nie było mu na reke wywieszać , i poszło parenascie haa

Odp: dzierżawa

Teraz w internecie są ogłoszenia na stronie anr

265

Odp: dzierżawa

tak a tego co mnie interesuje nie ma...

Rolnik z powołania:-)

266

Odp: dzierżawa

Rok temu u mnie pierwsze informacje o przetargach były w listopadzie a same przetargi w marcu i kwietniu. W tym już nie mają co dzierżawić więc nie powiem czy szybciej pracują. Pozostaje Ci czekać i sprawdzać na stronie agencji.

267

Odp: dzierżawa

Dzieki

Rolnik z powołania:-)

268

Odp: dzierżawa

zbieram papiery do przystapienia do przetargu i nie wiem jak takie oswiadczenie powinno wyglądać
e. zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z UoODO w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia kwalifikacji oraz postępowania przetargowego.

Rolnik z powołania:-)

269

Odp: dzierżawa

zachodniopomorskie - kilkudziesięciu rolnikom postawiono zarzuty ustawiania przetargów na ziemię, 4 postawiono zarzuty kierowania grupą przestępczą. Info z radia. Każdy orze jak może wink

gg 5118068

270

Odp: dzierżawa

jag by się żaden nie przyznał to nie ma dowodów ale jeden z pękał i puścił farbę i po ptakach

271

Odp: dzierżawa

Ja dzis złozyłem papiery po swietach okarze sie ilu ludzi startuje do przetargu

Rolnik z powołania:-)

272

Odp: dzierżawa

u nas średnio od 5 do 15 osób

mdw

273

Odp: dzierżawa

mam nadzieje ze niektórzy odpuszczą bo to tylko 0,5ha

Rolnik z powołania:-)

274

Odp: dzierżawa

a nie no ja mówie o takich dzialkach po 15 ha, na takie cuś to jest  1-2osoby albo i wcale

mdw

275

Odp: dzierżawa

u mnie na działk iod najgorszej i najmniejszej 17 osób, na najlepszą 47.  przeciętne obłożenie to 35 chętnych na jedną
notariusz skasował ok 210tyś zł za oferty.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

276

Odp: dzierżawa

u mnie będzie licytacja, jak zobacze na liscie pewne nazwisko to nawet wadium nie wpłacam i nie jade, szkoda nerwów

Rolnik z powołania:-)

277

Odp: dzierżawa

jest 2 osoby zakwalifikowane ja i ktos kogo nie znam...
nie chce wysoko licytowac, ale znowu wpuszczać kogos obcego tez nie mam ochoty...

Rolnik z powołania:-)

278

Odp: dzierżawa

no to chyba sytuacja jasna,przemyśl za i przeciw, ustal granice do której walczysz. Twoje życie w Twoich rękach.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

279

Odp: dzierżawa

Mamy 2 ha dzierżawy tzn. szkolnej po nauczycielach jest za to 500 kg pszenicy obok jest 1 ha również szkolne i była licytacja był na niej tata i gość z miasta do 2.7 nabił dobry jest

280

Odp: dzierżawa

to tu za 0,5 ha zaczynamy od 3,5q pszenicy... Jak psychologicznie podejśc gościa przed licytajcą i jak licytować?

Rolnik z powołania:-)