3,061

Odp: Ręcę opadają.

U mnie też się robi bałagan z mleczarnia. Mleczarnia Grodków. Kolega na walnym zgłosił ze kierowcy kradną mleko, bo kradną, to prezes Cieśla od razu że słyszał że także proby szachruja bo tak też było. Przychodzil dzień próby i kierowca mówił że on zrobi tak próbę ze będzie extra klasa, brał za jedną próbę 25 zeta. Co najgorsze ,jak ktoś nie chciał ich usług , to taką próbę wysmarowali , że następna już musiało się i nich kupić.  Tak było kilka lat, ale zrobiło się im mało więc zaczęli oszukiwać na litrach, wpisywali kilka litrów mniej albo oszukiwali licznik. Żeby spieniezyc mleko dopisywali jednemu rolnikowi te litry co ukradli i on im płacił kasę. Kolega przyłapał jednego jak mu ukradł 60 litrów i później ich pilnował. Wyliczył że rocznie okradali to na ponad 8 tyś litrów i się wkur....il. wydawało by się ze za takie manewry powinno się wywalić kierowców co kradli i dyrektora co o tym wiedział, a tu się okazało że i prezes na to pozwala bo od razu zrobil nadzór nad próbami.  To był pierwszy miesiąc moich dostaw po przepisaniu krów od robdzicow i pierwsza faktura wyszło wszystko pozaklasowe.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

3,062

Odp: Ręcę opadają.

Andrzej zmień mleczarnie, dźwigasz aparaty i ciężko pracujesz, nie pozwalaj na to aby jakich chuj się na Twoich plecach dorabiał.
W mojej mleczarni skończyło się jak przyszły samochody z kamerami i gpsem, kontrolowane jest wszystko. kierowca jest śledzony przez kamery i jeszcze kamery są w zabudowie gdzie jest wąż i próbki mleka. skończyło się branie próbek na innych rolników.
Sprawdź mleczarnie w okolicy, często nawet duże mleczarnie z daleka mają po trasie. Do mojego powiatu jeżdżą nawet z mlekowity. 
A przyjmą Cię z otwartymi ramionami bo surowca brakuje.
u mnie cena masła 5,59 i cały czas się trzyma.
Nie daj się dymać, za ciężka praca to jest.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3,063

Odp: Ręcę opadają.

U mnie np Giżycko dobrze płaci za mleko ale niestety żeby tu w mój rejon jechał to trzeba min 30 dostawców ( Samochod + przyczepa )

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,064

Odp: Ręcę opadają.

Chlopaki zeby was na mleku nie kroili to trzeba by zaczac od legalizacji zbiornika, i potem przy kierowcy mierzyc.oczywiscie papier potrzebny zeby kierowca sie nie rzucał ze u was cos nie tak.

3,065 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2017-04-27 07:59:31)

Odp: Ręcę opadają.

Wczoraj dzwoni do mnie gość ze straży miejskiej i mówi że mam zaległy niezapłacony mandat... Że w zabudowanym 90, a mandat wynosi 700zł plus 6 punktów... Pyta czy nie doszło powiadomienie ,i że być może poszło na zły adres.
Od razu jak usłyszałem, że straż miejska to zaczęło mi śmierdzieć, ale jak usłyszałem że jest moje zdjęcie w bmw 6 o podanych numerach to się rozłączyłem.
Rozmawiasz z automatem ale tak jest rozmowa skonstruowana,, że wydaje się na początku że rozmawia się rzeczywiście z człowiekiem...
Numer polski, jakieś kolejne ebane naciągacze....
https://www.nieznanynumer.pl/numer/48732168156
Który tak troll?  to się udało.... Androl czyżby odwet za prima aprilis ? big_smile

3,066

Odp: Ręcę opadają.

Taryfikator już zawyzony. A nawet jakby sama straż dzwonila to i tak bym olał.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,067

Odp: Ręcę opadają.

Wygooglowałem numer i okazuje się, ze to na masową skalę, a dodatkowo można zamówić taką usługę wkręcenia kogoś....

3,068

Odp: Ręcę opadają.

Rodzicom kupiłem (wreszcie) komórkę, jest na mnie bo tanio w pakiecie kilku numerów. Długo musiałem tłumaczyć żeby rozłączali się bez wchodzenia w dyskusję z wszelkimi niby urzędami, bankami etc. Pojęli dopiero gdy mama mnie zawołała, chodź szybko bo z banku x dzwonią. Mamo przycisk z czerwoną  słuchawką wciśnij. Wszystkie urzędy bank itp. maja mój numer który im podałem i tylko na ten mogą do mnie dzwonić, dzwoniący na wasz numer to wszelkiej maści naciągacze.

3,069

Odp: Ręcę opadają.

Ja mam play na kartę kilka lat. Nigdy nic do mnie nie dzwoniło, żadnych reklam itp. Dopóki nie zarejestrowałem numeru. Teraz co chwilę sms a to randki a to horoskop a to jakaś loteria.

3,070

Odp: Ręcę opadają.

najlepsze ze jak kiedys startowałem na modernizacje to ja jeszcze nie wiedziałem ze mi przyznali a w banku wiedzieli i dzwonili ze kredyt mi dadzą

Rolnik z powołania:-)

3,071

Odp: Ręcę opadają.

Znałem chłopaka,,, ja pierdzielę całe życie miał pod górę i tak skończył. http://www.kurierlubelski.pl/drogi/a/wy … ,12027714/

3,072 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2017-04-27 20:46:40)

Odp: Ręcę opadają.

ale którego ? tego co zginoł??

mdw

3,073

Odp: Ręcę opadają.

Tak a dla ścisłości ten co zginął był pod wpływem i nic nie zrobiliby sprawcy co uciekł.... A teraz narobił sobie kłopotów.... Powiem szczerze, że u nas ostatni rok i ten to same trupy i flaki. U mnie we wsi to jak szło to co dom... Co miesiąc trup...

3,074

Odp: Ręcę opadają.

androl napisał/a:

Rodzicom kupiłem (wreszcie) komórkę, jest na mnie bo tanio w pakiecie kilku numerów. Długo musiałem tłumaczyć żeby rozłączali się bez wchodzenia w dyskusję z wszelkimi niby urzędami, bankami etc. Pojęli dopiero gdy mama mnie zawołała, chodź szybko bo z banku x dzwonią. Mamo przycisk z czerwoną  słuchawką wciśnij. Wszystkie urzędy bank itp. maja mój numer który im podałem i tylko na ten mogą do mnie dzwonić, dzwoniący na wasz numer to wszelkiej maści naciągacze.

od razu myślę o moich rodzicach, mam podobne problemy tylko trochę gorsze. na starość ludzie dziecinnieją i stają się tacy ufni.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3,075

Odp: Ręcę opadają.

Z artykułu wynika że sprawca to szemrany gość.

3,076

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

Tak a dla ścisłości ten co zginął był pod wpływem i nic nie zrobiliby sprawcy co uciekł.... A teraz narobił sobie kłopotów.... Powiem szczerze, że u nas ostatni rok i ten to same trupy i flaki. U mnie we wsi to jak szło to co dom... Co miesiąc trup...

mimo hejtu, nie chcem oceniać ale proponuje sie pomodlić...

mdw

3,077

Odp: Ręcę opadają.

Ręce opadają   i to dosłownie ... w Poniedziałek dzwonie zamawiam kuriera żeby odebrał odemnie paletę z oponami dla gościa z drugiego końca polski  Firma to DPD  w odpowiedzi ok nie ma sprawy  opłaciłem co trzeba  we wtorek się zjawi kurier  i zabierze ,,,  więc tak mija Wtorek  więc wieczorkiem około 19 dzwonię i pytam gdzie kurier po paczkę ?  usłyszałem że  nie było technicznej możliwości by  palee odebrac o taki nawał roboty ... ok  zdarza się  wiadomo ,,,
Środa mija  znów dzwonię tyle że o 14 godzine co z kurierem   i słysze o la boga zaden kurier nie dostał polecenia by się zjawić  nie wiedza jak to się stało itp że  już zlecają do godziny 16  ktoś się pojawi i zabierze ...  ok grzecznie czekam
Godzina 17 dzwonie  znów to samo jakaś miła pani mówi ze  przeprasza ale żaden kurier nie dostał polecenia  , że zlecenie zostało przeoczone itp ,,,  ale że w czwartek  już na pewno ktoś się zjawi  zostało polecenie zgłoszone kierownikowi oddziału ... ok  no Sprawa załatwiona myślę sobie  a tu wrrrrrr
Czwartek dzwonię  godzina 8 z groszami   i słysze że zlecenie nie zostało przekazane do oddziału itp ale bardzo przepraszają  nie wiedzą jak to się stało już zgłoszenie zostaje przekazane do kuriera itp    jest godzina jakaś 8.30 dostaje Emaila że kurier zgłosi się do mnie między 11-16 godziną  okk
Dzwonie  o godzinie 12 znów to samo  te same słowa  że znów zlecenie zostało ponowione  godzina 13 dzwonie że pierwsze słyszą o takim zleceniu
godzina 17.30 paczka nie odebrana dzwonie   nawkładałem kur,,,,, i innnych takich aż  przełączyli do kierownika  on się nasłuchał  swojej wiązanki   i że  on nic nie może zrobić  ,,, No ręce opadają ...  do rzecznika praw iść z tym czy co ??  łącznie  na samym telefonie już siedze 3 godziny ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,078

Odp: Ręcę opadają.

Ja na dpd narzekam bo taki kierowca był a czy jest... składaliśmy już 2x skargę na niego.. taki bezczelny ch*j że szok... Pytam się czy mogę sprawdzić telewizor ( wtedy dla dziadków zamówiłem ) czy wszystko sprawne itp a ten do mnie to nigdy nie widziałeś telewizora ? i zaczał się burzyć i wgl to my skargę raz potem drugi raz i po problemie nie widac jego ale skarg na jego temat było dużo z czego słyszałem..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,079 Ostatnio edytowany przez marcin (2017-04-28 00:19:21)

Odp: Ręcę opadają.

U nas tez jakiś taki tydzien do dupy w c 360 padła pompa po regeneracij jakis rok temu w fortschritt 303 coś siadło wali ze z kilometra słychać a dziś tata pojechał ursusem wykanczć poprzecniaki i siadł tak ze 4 godziny kopania i dopiero wyjechalismy z pomocą f303 ale przód w ursusie zajechany nie działa  tak to wygląda https://naforum.zapodaj.net/05b5d748181b.jpg.html

3,080

Odp: Ręcę opadają.

Wojtas z DPD mam tyle *** zleceń że nawet slyszeć o nich nie chce. Zamawiam przez allekurier i na paczki zazwyczaj kex, na palety i duże paczki DHL.
Dla przykładu paczka 24h w DaPanDupy szła do mnie 4dni i jal sie dowiedzialem kurier mnie 2razy w domu nie zastał, gdzie nje bhlo możliwość by mnie nie było w te dni w domu.  Odbiór paczek też zawsze z poślizgkem.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....