3,201

Odp: Ręcę opadają.

a u nas kto nie skracał i kto skracał ma problem big_smile   tak że nie ma siły na wiatr   warkocze już robi na polach

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,202

Odp: Ręcę opadają.

u mnie narazie ok, suchy maj zrobił swoje

mdw

3,203

Odp: Ręcę opadają.

Już widać leżaki a co bedzie przed żniwami...

3,204

Odp: Ręcę opadają.

U mnie sucho jak cholera... Popiół w pszenicy, liście już zwija...

3,205

Odp: Ręcę opadają.

U mnie popadało w ostatnich dniach tyle ile trzeba było, susza moje gleby może jeszcze jednak dopaść. Paweł te deszcze chyba dochodzą do granic powiatu, im dalej na wschód od Ciechanowa tym go mniej.

3,206

Odp: Ręcę opadają.

Idzie zawsze od Gołymina na zachód i mnie omija... Albo z drugiej strony po Narwii.

3,207

Odp: Ręcę opadają.

powtórka z rozrywki i kolejna nocka zarwana. Od 17:00 do 1:20 zrobione 61 sztuk balotów, zwiezione (2km od domu przyczepą po 9 sztuk), owinięte i ułożone na miejsce. 2 osoby 2 traktory. Noce wpływają motywująco na robotę bo samo owinięcie (położenie balota na owijarkę, owinięcie i ułożenie owiniętego balota na miejsce) zajęło 2 godziny i 20 minut co daje 2,5 minuty na sztukę - wg mnie niezły czas.

gg 5118068

3,208

Odp: Ręcę opadają.

Kiedyś jak nie miałem swojej prasy to owijanie szło zawsze w nocy, bo była tylko jedna prasa na wsi. Ja tam lubię robotę w nocy bo już tak nie grzeje.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

3,209

Odp: Ręcę opadają.

ja też lubię bo chłodno ale pod warunkiem że nie muszę wstać o 4 aby kobiałki porozwozić na pole (akcja truskawki) bo ludzie do zbierania już czekają, a jeszcze na 7 do roboty jechać wink

gg 5118068

3,210

Odp: Ręcę opadają.

co za dzień
dzisiaj rano wstaje moja dziewczyna mi mówi że się źle czuje mówie pojade do niej poogarniałem sie troche w pośpiechu wsiadłem do samochodu jade pojechałem ok 2 km od domu i bum na zakręcie zarosniętym mleczarka mnie zachaczyła wyrwany błotnik w audi i kawałek drzwi i peknięte lusterko teraz czyja wina nie wiadomo na kogo pisać oświadczenie policji nie wzywałem bo po co problemy dobra mówie huj tam nazat do domu wsiadłem w drugi samochód już na nerwie ale starałem sie opanowac do szosy nie dojechałem pizd miską o płyte drogową ale niczego nie swiadomy jade 10km do miasta na cpn patrze a pod nim kałuza oleju to szybko do samochodu i rura do domu co by oleju starczyło dobra w domu szybko na kompa szukam częsci do audi znalazłem jade na Subkowy za Malborkiem jeden wypadek drugi wypadek ludzi masa bo w Starym Polu jakies pokazy wracam poskładałem wydałem 340zł z paliwem na te przyjemności i miska pospawana w samochodzie i nareszcie siedze bezpiecznie w pokoju i czekam aż wybije godzina 00:00 i sie zacznie nowy dzień bo ten był masakryczny

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,211

Odp: Ręcę opadają.

Przez te ponad 30 lat jazdy autem nauczyłem się zachowań ludzi na szosie. Dziś MDR Poświętne nie obyło się bez mijania kolizji po drodze. Jednego musiałem oduczyć jazdy na zderzaku. Sznur samochodów z przodu, sznur z naprzeciwka to nie znaczy że musi ktoś jechać za mną 3 m.

3,212

Odp: Ręcę opadają.

Mnie w sobotę znów deszcz ominął. Na Poświętnym byłem w sobotę, tak mało ludzi to jeszcze nigdy nie było. Chociaż na spokojnie można było pooglądać wszystko i pogadać.

3,213

Odp: Ręcę opadają.

a mnie w sobote  boszka (szlifierka katowa) nie ominela przycialem sobie duzy palec od nogi prawie sobie go nie odcialem prosto na szpital i mi zeszil i4szwy zalozyl chirurg mowil malo brakowalo by sciegna przecial i kosc ,chodzic nie moge ,bol straszny ,Panowie uwazajcie

3,214

Odp: Ręcę opadają.

a mi szkodniki pozamiatały 3ha słonecznika,

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3,215

Odp: Ręcę opadają.

Dziś taki dzień  felerny chyba  ... bez pały nie podchodzić

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,216

Odp: Ręcę opadają.

Pawel21990 napisał/a:

Mnie w sobotę znów deszcz ominął. Na Poświętnym byłem w sobotę, tak mało ludzi to jeszcze nigdy nie było. Chociaż na spokojnie można było pooglądać wszystko i pogadać.

W niedziele dzikie tłumy.

3,217

Odp: Ręcę opadają.

Mnie zdążyło przegrzać w tym roku i na pogotowiu wylądowałem... No i Ojciec w tym roku tak wszystko psuje że normalnie dostanie miano niszczyciela big_smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,218 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2017-07-12 19:35:57)

Odp: Ręcę opadają.

Chciałem wziąć się dziś za kombajn.
Odpalił na dotyk
Ale nie pojawiło się ciśnienie oleju.... nie wiem ile czekałem .... 20-30 sekund. Wskazówkę obserwowałem od początku tak mam.... Zgasiłem.
Wychodzę patrzę plama oleju... coś mi chyba zjadło przewód do zegara.  z wiadro wyleciało...
BEdzie żył co?
Powycierałem olej, umyłem dwa paski od sieczkarni i dałem sobie spokój.
Powiedzcie że nic mu nie będzie, bo może czas by się znalazł, ale kasy na koncie nie ma a porzeczki jakoś nie chcą dojrzewać przy tej pogodzie...

3,219

Odp: Ręcę opadają.

Zamontuj nowy wąż dolej oleju i nic mu nie będzie

3,220

Odp: Ręcę opadają.

Zobaczysz jakie cisnienie będzie miał po usunięciu usterki. Nic więcej nie będę pisał . Ja mam do wymiany przewód spustowy, tak się rozszczelnił ze już chyba z wiadro mi wyleciało, a w ubiegłym roku nuwesia olej dostał.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38