381 Ostatnio edytowany przez Massey (2017-12-13 22:50:06)

Odp: żniwa 2017

Te żniwa chyba przejdą do historii jako jedne z  najdłuższych ,bo pewnie w tym roku się jeszcze nie zakończą...

382

Odp: żniwa 2017

Marek Popis w tym roku zakończył zeszłoroczne....  więc to będą drugie....

383

Odp: żniwa 2017

Od czerwca do 10 grudnia 1072 litry, a średnia z lat 06-16 to 517 litrów rocznie. Jak jutro nie będzie padać to będę testował głębosza.

384

Odp: żniwa 2017

Krzysiek ,no rzeczywiście te będą drugie ,dopiero teraz zerknąłem na pierwszą stronę wątku wink

385

Odp: żniwa 2017

Kilka lat temu kuzyn kosił jednemu gościowi kukurydzę w lutym jak przyszły mrozy tak co ziemia porządnie zamarzla

E 516 na części
Telefon 695 076 269

386

Odp: żniwa 2017

U nas w zeszłym roku kończyli w styczniu tez na mrozach pole z 4 hektary jak mocno zmarzło. W tej chwili ma też qq na tym polu i chyba się powtórzy sytuacja wszystko inne ma skoszone zostało jedno.

387

Odp: żniwa 2017

kuzyn tez jednego roku w lutym kosił ale plon był cieniutki. ostatnio rozmawialem z  wujaszkiem 30 lat w stanach mieszka, tam kosza do pierwszych sniegów, co zostanie wjezdzają w marcu

mdw

388

Odp: żniwa 2017

Thesyo napisał/a:

Od czerwca do 10 grudnia 1072 litry, a średnia z lat 06-16 to 517 litrów rocznie. Jak jutro nie będzie padać to będę testował głębosza.

Ostatnio czytałem o głęboszach a właściwie o ich używaniu. Gdy jest mokro to ich używanie mija się z celem więc za bardzo nie testuj szkoda paliwa...

389

Odp: żniwa 2017

Swego roku co jeszcze kosiłem kukurydzę  to kończyłem gościowi 27 marca .. więc nie jest jeszcze tak źle smile)  a chwilę temu dopiero deszczyk zmoczył a teraz znów  świeci słońce

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

390

Odp: żniwa 2017

Krzysiek napisał/a:
Thesyo napisał/a:

Od czerwca do 10 grudnia 1072 litry, a średnia z lat 06-16 to 517 litrów rocznie. Jak jutro nie będzie padać to będę testował głębosza.

Ostatnio czytałem o głęboszach a właściwie o ich używaniu. Gdy jest mokro to ich używanie mija się z celem więc za bardzo nie testuj szkoda paliwa...

Test miał być tylko wytrzymałościowy, ale i tak pada więc nici a do pracy pójdzie po żniwach do tego czasu dostanie jeszcze wał mulczujący też produkcji sam.

391

Odp: żniwa 2017

yokoslaw napisał/a:

kuzyn tez jednego roku w lutym kosił ale plon był cieniutki. ostatnio rozmawialem z  wujaszkiem 30 lat w stanach mieszka, tam kosza do pierwszych sniegów, co zostanie wjezdzają w marcu

u nas dziki zakończą kuku i do tego jeszcze leży ! albo teraz albo nie ma  po co już do niej wracać ! dziś popychałem z 3 godziny kombajn  na teleskopie  , mokry wylazłem ! miałem dosć!

Leszek   dla kolegów'

392

Odp: żniwa 2017

U mnie to tylko Ci "śpiochy" zostali z kukurydzą na polu ale naprawdę nie nie ma tego wiele no i prawda wilgoci aż tyle nie ma co w środkowej czy północnej Polsce

393

Odp: żniwa 2017

Wczoraj złożył mi się jeden wytrząsacz. Dzisiaj jak go wykrecalem przy - 3 stopniach to stwierdziłem że na ten rok to już chyba wystarczy. Na przyszły sezon wszystkie wywale i muszę dorobić jakieś inne mocniejsze blachy na przód bo te z pankowa to nie je chudy byk wyr...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

394

Odp: żniwa 2017

a to claasem czego nie chciałeś kosić jak miałeś przystawkę? Problem wytrząsaczy byłby rozwiązany. wink

395

Odp: żniwa 2017

Laszek koledze w 5 letnim deutz fare wyleciał jeden i to w prawie normalnych warunkach tj gnoju nie kosił. A chłop naprawdę dba...
Po oględzinach okazało się że DF nie robi klawiszy z jednego kawałka blachy tylko spawa i wyobraź sobie że tak zwyczajnie bez żadnych wzmocnień kombinacji. Boki i dno wszystko razem w jednym miejscu bez żadnego mijania...

396

Odp: żniwa 2017

Grzechu rok temu kosiłem claasem ale ta przystawka nic nie warta i na szczęście sprzedałem ją. A żeby kupić do niego taką w sam raz to co najmniej te 30-35 tys... Teraz żeby jeszcze kombajn poszedł to 514 parę lat jeszcze przepękam a później się zobaczy. W tym roku już mam dosyć tej kukurydzy i tych bagnistych pół.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

397

Odp: żniwa 2017

Zeszły rok był kiepski, ale ten to całkiem do bani. Narzekam, mimo że jeździłem trochę po kraju i inni to mieli dopiero przesrane...