3,461

Odp: Ręcę opadają.

Najszczersze wyrazy współczucia dla Ciebie i Twoich bliskich.

3,462

Odp: Ręcę opadają.

Najszczersze wyrazy współczucia.

3,463

Odp: Ręcę opadają.

Wyrazy współczucia

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,464

Odp: Ręcę opadają.

Aj co sie dzieje sad Wyrazy współczucia...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,465

Odp: Ręcę opadają.

Wyrazy współczucia

3,466

Odp: Ręcę opadają.

Dzięki

3,467 Ostatnio edytowany przez forszaj303 marek (2017-12-22 22:23:28)

Odp: Ręcę opadają.

Naprawde współczuję,to jest szok,tylu na raz i to w świątecznym okresie,wogóle ten rok jest od początku jakiś nieudany we wszystkim,niedawno w październiku też mój wójek zmarł.
60 lat i rak zwinął,najgorsze że tak nagle,bo na wiosnę nie miał ze soba żadnych problemów,nastepnie latem zabrało go pogotowie z bólem brzucha i miały to być niby wrzody na żołądku,a okazało się po czasie że to chłoniak,stanowczo za późno,wykryli to jak zaczeły mu sie robić dziury w jelitach.Najgorsze było to że musiał się wycierpieć przez ten czas... Także wyrazy współczucia Krzysiek

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

3,468

Odp: Ręcę opadają.

Wyrazy współczucia

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

3,469 Ostatnio edytowany przez androl (2018-01-02 20:40:21)

Odp: Ręcę opadają.

Siostra mojego ojca po owdowieniu wyszła za mąż też za wdowca, dzieci wspólnych nie mają bo już nie czas był na nie, małżeństwem są od 22 lat.
Ten tragiczny wypadek to niestety syn z rodziną jej obecnego męża.
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju … 02451.html

3,470

Odp: Ręcę opadają.

Współczuje ....

3,471

Odp: Ręcę opadają.

Wyrazy współczucia....

3,472

Odp: Ręcę opadają.

Tragedia ....  Dziś widziałem pogrzeb tych dwóch sióstr co dachowały do wisłoka , nie wyobrażam sobie nawet co czują rodzice w takiej chwili ........

3,473

Odp: Ręcę opadają.

Wyrazy współczucia....

Ta droga przejeżdżałem już setki razy bo to moja gminna i w życiu bym się nie spodziewał takiej tragedii w tym miejscu. To tylko pokazuje jak nietrwałe jest nasze życie.

3,474 Ostatnio edytowany przez Massey (2018-01-02 23:59:29)

Odp: Ręcę opadają.

Wyrazy współczucia ,każdy wypadek jest wielką tragedią ale gdy giną dzieci to tragedia jest niewyobrażalna... Co do wypadku z Wisłoka to nie wiem co we łbie miał ten 27-latek żeby się wozić z takimi młodymi dziewczynami... Sam mam dopiero 24 , ale 16 lub 18 latke mógłbym co najwyżej podwieźć do domu a nie jeździć bóg wie gdzie  i po co...

3,475

Odp: Ręcę opadają.

Jeżeli syn wuja wyjdzie z tego, bo nadal jest w stanie ciężkim, to nie wiem czy sobie poradzi z tą tragedią.

3,476

Odp: Ręcę opadają.

U nas na krajowej 10 to jest jakaś masakra, co chwila w okolicy jakiś wypadek że skutkiem śmiertelnym, ostatnio w piątek z wiochą gość bmw wyskoczył na czołówkę i zabił babkę a w czwartek na obwodnicy piły drzewiarz poszedł tirem z mostu do rzeki i też trup... Masakra

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,477

Odp: Ręcę opadają.

koseś napisał/a:

Tragedia ....  Dziś widziałem pogrzeb tych dwóch sióstr co dachowały do wisłoka , nie wyobrażam sobie nawet co czują rodzice w takiej chwili ........

w TV? bo jak na zywo to byłes rzut beretem ode mnie.
co do tej tragedi to wszyscy mówia o dziewczynach ale jeszcze zgineło 2 chłopaków a w mediach ten watek jest pomijany

Rolnik z powołania:-)

3,478

Odp: Ręcę opadają.

Całość to tragedia ale dwoje dzieci na raz to już nawet nie wiadomo jak to nazwać .

3,479

Odp: Ręcę opadają.

wystarczyło nie zamknąć kurnika i lis wyrąbał w czerwcu 7 kur a kilka dni temu 10, zostawił 2 puste bez jajka koguta bo siedziały najwyżej
https://zapodaj.net/a0f7909967533.jpg.html

macie jakiś pomysł na automatyczne zamykanie ?

3,480

Odp: Ręcę opadają.

poszukaj czujnika zmierzchu który ma funkcje rozłączania obwodów i załączania oświetlenia koszt ok 40zł do tego 2 styczniki zasilacz i siłownik elektryczny z wbudowanymi krańcówkami  (koszt ok 120zł). można też zbudować na zwykłym zegarze do gniazdka ale byś musiał pilnować czy prądu czasem nie było i na lato godziny przestawiać

Na samego lisa to wystarczy dobre ogrodzenie.