81

Odp: Problem Z Biegami

Gdzie dostanę nowe dźwignie zmiany biegów, bo to co u mnie ktoś porobił to ręce opadają, potrzebuję nowe nie spawane i nie cudowane

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

82

Odp: Problem Z Biegami

Ale co spawy puszczają? Nie estetyczne?
Jak działają to zamaskuj i nie kombinuj...

Odp: Problem Z Biegami

widziałem, pszenno,panków coś było

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

84 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2018-04-13 04:59:28)

Odp: Problem Z Biegami

Obie wajchy spawane były, w tym od reduktora w trzech miejscach od dołu przy kulce, od góry przy kulce i powyżej kulki jakieś 10cm od kulki i tam przy kulce jest maniana jak porządnie obszlifuje to sie ułamie. Wczoraj zamiast robote robić to rozbierałem i spawałem o zblokowaniu nie wspomne bo od reduktora jest przyspawana krzywo. 
Chyba że komuś zbywa od reduktora, może być spawana ale nie przy kulce to odkupie, od biegów ogarnąłem

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

85

Odp: Problem Z Biegami

Bym Ci chętnie pomógł, ale każde takie dźwignie dorabiamy indywidualnie (bo różnie bywa z wymiarami) i nic z pojedynczych elementów tego zestawu w sprzedaży nie mam. Regenerujemy całe te dźwignie, ale tylko w komplecie.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

86

Odp: Problem Z Biegami

Dzięki za info, zadzwoniłem do Przenna i zakupiłem ma przyjść w poniedziałek.

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

87

Odp: Problem Z Biegami

Tylko dobrze to spasuj i wymień wszystko co zużyte, bo zemści się to w najmniej odpowiednim momencie.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

88

Odp: Problem Z Biegami

Teoretycznie już to ogarnąłem bo miałem problem z kasetą a dokład ie z wodzikami wchodzącymi w skrzynie, blokowała się ale to zrobiłem, pozostała ta wajcha, ale śmiać mi się chce z poprzednich właścicieli, w tym traktorze wszystko było spawane lub na drut skręcane, ja też nie ukrywam spawam i łatam ale robię to z głową i dokładnie a nie na pier**l

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

89

Odp: Problem Z Biegami

Też u mnie latały wystarczyło wymienić zużyte bolce na nowe idelnie nadały się do tego końcówki wierteł te co wchodzą do uchwytu. Wiertła do drewna wink