101

Odp: Agregat uprawowo-siewny

opory przed kołami ponieważ mam małe pola

102

Odp: Agregat uprawowo-siewny

Pajej napisał/a:

https://www.google.pl/search?q=agregat+ … 6cLQe9g0M: może cos w ten deseń?

Walnij piwo i prześpij się bo potem nie będziesz mógł spać przez to dziadostwo.

103

Odp: Agregat uprawowo-siewny

mi chodziło o to że brona kompaktowa plus nabudowany pneumatyczny siewnik, marka tylko przykładowa

Rolnik z powołania:-)

104

Odp: Agregat uprawowo-siewny

Paweł aż tak jesteś zadowolony?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

105

Odp: Agregat uprawowo-siewny

Oj i to jak... Szkoda słów bo bym mógł lekturę o tym badziewiu napisać. Jak tylko nie będzie mnie trzymała modernizacja to sprzedaję jak najszybciej żeby się pozbyć kłopotów i się nie wkurwiać ciągle... Mam zapytanie ale to na priv.

106

Odp: Agregat uprawowo-siewny

chyba wezmę agregat talerzowy dexwal z packerem i siewnik agromasz 2.7

107

Odp: Agregat uprawowo-siewny

dexwala na zywo tylko na targach widziałem. w pracy co widziałem to polecał bym grano system. Agromasz widziałem też się poprawił względem tych sprzed 7-10lat. a czemu 2,7? to ani w ścieżki nie pasi, i ledwo ciągnik kryje...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

108

Odp: Agregat uprawowo-siewny

ja mam dexwall ale na pazurkach i jest ok

Rolnik z powołania:-)

109

Odp: Agregat uprawowo-siewny

bamreras napisał/a:

dexwala na zywo tylko na targach widziałem. w pracy co widziałem to polecał bym grano system. Agromasz widziałem też się poprawił względem tych sprzed 7-10lat. a czemu 2,7? to ani w ścieżki nie pasi, i ledwo ciągnik kryje...

ponieważ niektórzy pisali że będzie miał za ciężko podnieść i ciągać po świeżej roli

110

Odp: Agregat uprawowo-siewny

Pochwalę się  Dziś  stałem się posiadaczem siewnika  kverneland MSC 3m   myślę że  Case jak go zobaczy będzie się z nim czołgał smile) Trzeba  będzie mocy podnieść smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

111

Odp: Agregat uprawowo-siewny

kawal byczka, tez sie czaje na coś takiego , ale najbardziej przekonuje mnie horsch

mdw

112

Odp: Agregat uprawowo-siewny

Jutro go stargam na podwórko , był w takiej cenie że szkoda nie wziąć  20tys  rok 2007 od nowości w jednych rękach

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile