4,101

Odp: Ręcę opadają.

Mój znajomy bierze a raczej brał za skrzynię 5 tyś, ludziska się dobijają a już mu się nie chce. Serwisuje tym od "ptasiej grypy" hydraulikę i zakuwa przewody na warsztacie usługowo.

4,102

Odp: Ręcę opadają.

Ratuje Was Chłopaki coś ta burza jakimś deszczem?

4,103

Odp: Ręcę opadają.

Grześiek podobno w lubelskim jest sporo sensownych mechaników, polecisz kogoś?

Rolnik z powołania:-)

4,104

Odp: Ręcę opadają.

No a co tam chcesz żebym Ci naprawił ? tongue A tak na poważnie to znam jednego, ale do CIebie to chyba daleko.

4,105 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2018-08-10 22:43:12)

Odp: Ręcę opadają.

Pajej zacznij od kalibracji skrzyni. Jak wywali jakieś błędy to będzie już coś wiadomo, a jak zrobi poprawnie to przynajmniej będziesz wiedział że sprzęgła i cewki masz w porządku.  Na dolnym zakresie tak samo się dzieje? Kolejna rzecz to sprawdź olej - kolor i zapach. Jak zapodaje spalenizna to może łożysko jakieś. ... upuść do szklanki i sprawdź.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

4,106

Odp: Ręcę opadają.

Na dolnym zgrzyta na 3 i 4 a na górnym na 7 i 8 jak mówił mechanik to przez to że to na tym samym wałku chodza. Przy przełączaniu zakresów mi zgrzytło i po tym to słychac to chrobotanie. odgłos taki jakby brakowało kawałka zęba na trybie.
A tobie chodziło o to że na żółwiu też tak sie dzieje? Tak na żółwiu też.

Rolnik z powołania:-)

4,107

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

No a co tam chcesz żebym Ci naprawił ? tongue A tak na poważnie to znam jednego, ale do CIebie to chyba daleko.

Daleko nie daleko, jak powie rozsądna cenę to opłaci sie lawete wynająć i podrzucić ciągnik do niego.
Kolega opowiadał że na skupie słyszał że w lubelskim sa "mobilne warsztaty" ale nie spisał sobie nr do nich. na olx ogłaszaja sie, ale tak z ogłoszenia brac mechanika to tak ryzykownie

Rolnik z powołania:-)

4,108

Odp: Ręcę opadają.

Mogę poszukać gdzieś miałem zapisany numer, jakbyś mu przywiózł to na pewno nie byłoby problemu.

4,109

Odp: Ręcę opadają.

Jak się wymienia wszystkie to masz wtedy odpowiedź dlaczego tak ciepie po kieszeni. Jak masz czym podnosić, rozjeżdżać to się nie zastanawiaj nawet, rób fotki jak pisał gelek a w kieszeni zostanie.

4,110

Odp: Ręcę opadają.

Lepiej pomału robić samemu ,to przecież nie bomba nie wybuchnie...

4,111

Odp: Ręcę opadają.

Zgrzytło przy przełączaniu z 4 na 5 ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

4,112

Odp: Ręcę opadają.

no i nie popadało . to jest dopiero dramat.ręce opadają,

Leszek   dla kolegów'

4,113

Odp: Ręcę opadają.

Jak ja dobrze Cię rozumiem... A dzisiaj to mam wszystkie zapachy bo od żniw cały czas po sąsiedzku na polu idzie gnojowice, wczoraj chłopaki rozrzucali kurzaka, dzisiaj dodatkowo wożą gnojowicę od knurów to wali samą spermą a na przysmak to dzisiaj ładnie z wiatrem idzie aromat Pauliny z utylizacji... aż słodko w gębie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,114

Odp: Ręcę opadają.

Andrew89 napisał/a:

Zgrzytło przy przełączaniu z 4 na 5 ?

tak

Jutro podzwonie po serwisach, w serwisie new holland wiem ze terminy mają krudkie bo kilka dni czekania, ile zaspiewaja nie wiem bo kierownika nie było. Sam sie nie podejme bo ze mnie żaden mechanik

Rolnik z powołania:-)

4,115

Odp: Ręcę opadają.

To sprzęgło też jest do przejrzenia bo słabo wysprzegliło . Zadnego błędu nie miałeś?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

4,116

Odp: Ręcę opadają.

Skalibruj sprzęgiełka najpierw. A jaką skrzynię masz? Bo mogą być i tarczki i coś z elektrozaworami i będzie tak się działo. Zależy od skrzyni. A nie pamiętam jaką masz.

4,117

Odp: Ręcę opadają.

Andrew89 napisał/a:

To sprzęgło też jest do przejrzenia bo słabo wysprzegliło . Zadnego błędu nie miałeś?

w tym czasie co to sie stało żadnego, czasem wczesniej wyskakiwał E47

Rolnik z powołania:-)

4,118

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

Mogę poszukać gdzieś miałem zapisany numer, jakbyś mu przywiózł to na pewno nie byłoby problemu.

namiary możesz podrzucić, jak nikogo w okolicy nie znajdę to sie z nim bede ugadywał

Rolnik z powołania:-)

4,119

Odp: Ręcę opadają.

Oby pierdoła... dlatego zamiast myśleć o komforcie fizycznym wolę mieć komfort psychiczny i używać polski Ciągnik. .. Żeby móc spać

Siły na zamiary zmierz....

4,120

Odp: Ręcę opadają.

Jeździsz polonezem?