41

Odp: Pomocy glupi orbitrol

jest to orbitrol 160-80 pompa nsz16 i siłownik z wysuwu motowideł bizon

42 Ostatnio edytowany przez androl (2015-04-20 21:32:10)

Odp: Pomocy glupi orbitrol

Mi przychodzi do głowy jedynie to że orbitrol, za bardzo przykręcony na zaworze.

43

Odp: Pomocy glupi orbitrol

pompa jak chodzi to zawsze się grzeje dla tego wymyślili chłodnice oleju ,jeśli bardzo mocno się grzeje że parzy to cosik dławi przepływ.

44

Odp: Pomocy glupi orbitrol

na jakim zaworze a moze ze szajba na pompie za mała i za duze obroty są?ja mam 8cm

45 Ostatnio edytowany przez androl (2015-04-21 20:32:28)

Odp: Pomocy glupi orbitrol

Zawór przelewowy w orbitrolu, może być ustawiony na zbyt wysokie ciśnienie i słabo puszcza na przelew, czyli jak pisze Tomek mocno dławi przepływ. To na mój chłopski rozum, może jakiś fachowiec się odezwie.

46

Odp: Pomocy glupi orbitrol

ok dzięki:)ale juz to próbowałem na wolnych obrotach dziala dobrze a jak sie daje wyższe obroty to orbitrol mocno syczy i sie nagrzewa szybko olej pompa i orbi.

47

Odp: Pomocy glupi orbitrol

Damianqq  a wcześniej nic się nie grzało  na starym orbitrolu ? Na tym siłowniku dużo musisz kręcić kierą ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

48

Odp: Pomocy glupi orbitrol

powiem tak mam to własnie w ursussie c330 i na początku miałem pompe z c330 ale stara i słabe cisnienie miała wiec kupiłem nsz 16 i załozyłem załozyłem zawór przelewowy i na wolnych obrotach jest ok cicho działa orbitrol ale jak sie trocha wieksze obroty da to zaczyna syczec mocno i sie nagrzewa wszystko

49

Odp: Pomocy glupi orbitrol

co do kręcenia kierownicą  to mało 1.5 z jednej strony na druga poniewaz jest to 160ccm a siłownik z motowideł bizon wiec mały:)

50

Odp: Pomocy glupi orbitrol

A pompę kupiłeś z dobrym obrotami?

51

Odp: Pomocy glupi orbitrol

co do pompy to na pewno  ja tak mysle ze moze w orbitrolu cos dławi moze go rozebrac?

52

Odp: Pomocy glupi orbitrol

pewnie za wysokie obroty pompy

53

Odp: Pomocy glupi orbitrol

własnie nw mam tam szajbe 8 cm moze dac wiekszą ile?

54

Odp: Pomocy glupi orbitrol

Witam. Odświerze temat. Mam z wyciekiem oleju z orbitrola. Cieknie z nakrętki regulacyjnej. próbowałem uszczelnić oringiem ale nic nie pomogło. Czy ktoś rozwiązywał taki problem?