161

Odp: Pomocy

U mnie w okolicy gość na na sprzedaż 303 i do tego b 201 całość za 11 koła jak jesteś zainteresowany  to daj znać

162

Odp: Pomocy

Co do 380 to taki gościu w okolicy go ma i to jest ciągnik nie do zdarcia bo ten gość to nowego case w ciągu roku zajechał ferdka tez często robi a 380 jeździ ale forszaj 303 jest wygodniejszy przynajmniej dla mnie

Rolnik z powołania:-)

163

Odp: Pomocy

to zależy od kasy, wuj uprawia 11 ha poczciwym ciapkiem a sąsiad sprzedał parę ha daleko od domu które dostał "razem z zona" i na 8 hektarów kupił sobie zetora 8145, ma jeszcze do tego oczywiście c360 ale skoro woli zetorka niż np pobudować dom to sory...., zresztą co mi do tego

164

Odp: Pomocy

Ja jak kupiłem forsza miałem 5ha i 1ha 25km od domu teraz mam jeszcze 3ha 10km od domu ale podczas pracy we forszu odpoczywam fizycznie i to jest najważniejsze dla mnie, może i mam za wielką maszynę na tą ilośc ziemi i te kilometry do przejechania ale nie zamienię jej na nic innego.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

165

Odp: Pomocy

mój sąsiad ma działki na około gospodarstwa, a raczej jedna działkę

166

Odp: Pomocy

Odnośnie przeciągania liny zt323 a Zetor 16145, dwa dni temu przeciągnąłem swoim zt323 Zetora i na ziemi było na równo a na asfalcie przeciagłem Zetora 16145 jak szmate.
Zetor drapał do przodu a ja go wlekłem za sobą poślizg kół miałem tylko przy starcie.
Zetor komplet obciążników z przodu i komplet na jednym kole z tyłu a ja komplet z przodu i żadnych na tylnych kołach a do tego pusty zbiornik paliwa.
Kolega bardzo się zdziwił co potrafi forszaj, cały czas podchodził na luzie do tego bo twierdził że nie mam szans, po przeciąganiu zawiesił głowę i pojechał do domu a teraz jak poruszam temat to się pyta ile jeszcze będę o tym mówił.
Także forszaj górą oczywiście napędy i blokady miałem włączone równo ciągnął na cztery a Zetor skakał jak żaba i tylko czarne długie ślady od opon.

167

Odp: Pomocy

A filmik jest?

Kompletny noob w temacie Fortschitt

168

Odp: Pomocy

Jak dla mnie to powineś koledze piwo postawić, pocieszyć a nie tak puszczać do domu.... przecież mógł sobie coś z rozpaczy zrobić!

169

Odp: Pomocy

Mój forsz wczoraj focha strzelił patrząc na renię, akumulatory sprawne a robił tylko miał, miał.....
Renią na krawacie odciągnąłem go od bron. Dziś sprawdzę rozrusznik, nie wiem jednak czy wybaczy mi tą linkę.

170

Odp: Pomocy

Za dużo cwaniakował żeby na piwo zasłużyc.
A jeśli chodzi o filmik to muszę sprawdzić bo jedna osoba nagrywała ale nie wiem co tam widać bo bali się że pęknie lina i ktoś dostanie, był by dobry dowód.

171

Odp: Pomocy

androl napisał/a:

Mój forsz wczoraj focha strzelił patrząc na renię, akumulatory sprawne a robił tylko miał, miał.....
Renią na krawacie odciągnąłem go od bron. Dziś sprawdzę rozrusznik, nie wiem jednak czy wybaczy mi tą linkę.

A kwarantanna ? Lina ile metrów miała?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

172

Odp: Pomocy

Dla pewności ze 6 metrów.

173

Odp: Pomocy

Filmik z przeciągania liny trochę kiepski ale na te chwilę nic więcej nie mogę dodać może za kilka dni teraz brak czasu na szukanie kto nagrywał i czy udostępni.

https://youtu.be/9-5lNUgb9TY

174

Odp: Pomocy

hehe i dobrze tak cwaniak sie przeliczył co z tego że 6 tłoków jak do niczego

Nie ma to jak FORTSCHRITT