101

Odp: Opryskiwacz samojezdny

Mam pytanie do Marka. Ile kosztował cały opryskiwacz? Jeśli to nie tajemnica jak tajemnieca to na pw, bo mam niecny plan jak buraki odstawię i będę wiedział co ile za ile.. to może zaszaleję......

102

Odp: Opryskiwacz samojezdny

wszystko zależy od komponentów. pojazd bazowy star244lub 266 lub praga,  opryskiwacz ciągany i hydraulika np z bizona- pompa, dzielnik rozdzielacz i orbitrol, robocizna.

103

Odp: Opryskiwacz samojezdny

https://www.olx.pl/oferta/ifa-4x4-CID5- … 08ab70912b
fajna baza do samobieżnej maszyny. Zrobić zakładany opryskiwacz i do wymiany rozsiewacz.

104

Odp: Opryskiwacz samojezdny

Też o takim czymś myślałem smile 3 tyś l do prysku i 3t do nawozu. Pole raz dwa obleciane...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

105

Odp: Opryskiwacz samojezdny

Ale na tych kołach o wtopę nie trudno szerokie ale małe.

106

Odp: Opryskiwacz samojezdny

Dwie wioski dale takim pryskają ,ale powiem że licho im to jakoś idzie ..... może to wina operatora ?

107

Odp: Opryskiwacz samojezdny

Krzysiek i tu się zdziwisz. Sąsiad kiedys właśnie taką IFĄ jeździł u stokłosy z wapnem i mówił ze traktory z piastami siadały jeden za drugim a ifa zaprzeczała wszystkiemu i poprostu szła. Prędkość robiła swoje i napęd na obie osie. Swoją drogą założyć wąsie koła od ZT bo pasowałyby bez przeróbek, kabinę zwalić i zrobić tak jak zrobił Polum ten sprzęt do lasu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

108

Odp: Opryskiwacz samojezdny

naszło mnie na zrobienie następnego pryskatora, ale żeby zacząć trza się pozbyć jednego z podwórka. Jeśli ktoś chętny to łunochod na bazie pragi i tecnomy do sprzedania za 15 tysi

109

Odp: Opryskiwacz samojezdny

Marku jesteś nie możliwy tylko pogratulować talentu.

Pozdrawiam i czekamy na zdjęcia.

110

Odp: Opryskiwacz samojezdny

zacznę jak ten wyjedzie z podwórka , bo kobita mi kłaki powyrywa, że następny klamot będzie stać