1,641

Odp: Pług

Ten ktory mniej wybity na wierzyczce

mdw

1,642

Odp: Pług

Chodzi mi która marka lepsza

1,643

Odp: Pług

Meder napisał/a:

Chodzi mi która marka lepsza

Kwestia gustu, ale Ty chyba nowego nie kupujesz. Obydwa ładnie orzą, overum chyba cięższy.

1,644

Odp: Pług

Zna może ktoś z was sprawdzone sklepy gdzie mają części do zachodnich pługów w rozsądnych cenach?

1,645

Odp: Pług

Co szukasz?to może pomogę.

1,646

Odp: Pług

Lepiej dorobić na wzór starych,w Końskich jest firma która się specjalizuje i dorobią z jakiej stali będziesz chciał

1,647

Odp: Pług

Stankiewicz Suwałki, robi lemiesze do większości modeli ze stali hardox, bardzo dobrze się sprawdzają.
link do strony https://www.lemiesze.pl/

1,648

Odp: Pług

Jeśli chodzi o zorientowanie w częściach do lemkena zaskoczył mnie
https://youtu.be/oU8qcsFlbrA
Chciałbym żeby w każdym sklepie tyle wiedzieli. Przez telefon on lepiej wiedział jaki mam pług proponował mi poszerzacze bruzdy itp a ja nawet nie wiedziałem o takich opcjach w tym modelu.  Jednak nic nie zdążyłem od niego kupić bo zepsulem ramę w pługu:(

1,649

Odp: Pług

Konkretnie potrzebuje odkładnic do RabeWerka zagon. Kiedyś znalazłem na necie taki sam typ odkładnic jak moje w cenie 600 zł sztuka hmm dlatego szukam czegoś tańszego, może coś znajdę

1,650

Odp: Pług

Zobacz sklep unirolu, dobre jakościowo elementy w przystępnej cenie

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

1,651

Odp: Pług

Jack123 napisał/a:

Co szukasz?to może pomogę.

Odkładnice do rabewerka , korpus HRP 346 O

1,652

Odp: Pług

Massey kiedyś Koseś pisał że swojego rabe przerobił na elementy robocze od b200. w korpusie wywiercił nowe otwory żeby pasowały pod elementy od b200 i jakoś mu to grało.  nie wiem czy jeszcze go ma A dawno chyba go tu nie było to ciężko byłoby się zapytać

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,653

Odp: Pług

Hmm  , dzięki za sugestie. Odkładnica do B200 kosztuje  połowę tego co do mojego rabe. Muszę podjechać do grene i zmierzyć odkładnice od forszaja.