121

Odp: Kotły CO

Przecież profesjonalny dron ma kilka kamer nawigacyjnych (nawet 8) i minimum jedną do rejestrowania obrazu by w razie jak nie przyjmiesz mandatu dostarczyć nagranie do sądu. Więc gdy zarejestrują kamery coś podejrzanego lub na urządzeniu będzie ślad po "ataku" mogą obciążyć. Jak spadnie sam z siebie to muszą udowodnić twoją winę. Żeby spadł to połowa silników musi zostać wyłączona lub uszkodzona. Więc albo trzeba go całkiem uszkodzić albo profesjonalne urządzenie do zagłuszania. Zwykła utrata sygnału sprawi że na automacie będzie wracał do punktu wyjścia.

Jak dadzą drony straży miejskiej to gałęzie będą przeszkodą. Zewnętrzna firma może mieć lepszych operatorów. Prawdziwi specjaliści latają poprzez otwarte okna w samochodzie. A najlepsi z nich nawet w trakcie jazdy samochodu. Tacy jednak pracują głównie w filmach. Chociaż całym rokiem w filmie roboty nie ma.

Mam rodzinę w Poznaniu tam już jest normą sprawdzanie dronem.

122

Odp: Kotły CO

jesli wszystko jest niezdrowe to maslo i to co jemy i tak bez konca tylko na koncu to i ludzi tez sie trzeba pozbyc bo przeszkadzaja

123

Odp: Kotły CO

Tych co oponami pala w piecach to niech ich sprawdzaja. U mnie nie ma co szukać, i nie będa mi latać. Tyle w temacie, za niedługo nic nie będzie ekologiczne.

124

Odp: Kotły CO

"No i co zrobisz ? nic nie zrobisz"
Zbiorniki na ON to już wszyscy w okolicy kupili, gdy się rozeszło że był u mnie nalot.

125

Odp: Kotły CO

Wiadomo, też w końcu kupię zbiornik a na razie jest jak jest. Ceny na stacji mam takie same co w hurcie na podwórku to amortyzacja zbiornika będzie tylko na tym, że nie będę tracił czasu na dojazd i paliwo.
Z opałem to jak już drewno opałowe nie jest eko to nie wiem co jest...

126

Odp: Kotły CO

To nie drewno nie jest eko, tylko większość kotłów w których jest spalane.

127

Odp: Kotły CO

a raczej same dokumenty do tych pieców, bo niektóre to tylko papierem się różnia.

128

Odp: Kotły CO

Tak samo z szafami pancernymi na broń. Wprowadzili sobie jakąś klasę S1 i teraz jest handel tabliczkami znamionowymi

E 516 na części
Telefon 695 076 269

129

Odp: Kotły CO

Chyba jednak zdecyduję się na gaz. Był w ubiegłym tygodni gość od pelleciaków, dziś projektant instalacji gazowych. Zbiornik potwierdził że może być na wskazanym przeze mnie miejscu (38 m od drogi). Dzwoniłem do firmy zaopatrującej w gaz, spokojnie zatankują, mają auta z wężami nawet 50 m.
Prześpię się z tematem, ale raczej jutro będę wołał geodetę. Projektant chce mapę do celów projektowych i opinię kominiarską kotłowni.

130

Odp: Kotły CO

Brawo Ty wink

131

Odp: Kotły CO

Panowie trzeba mi doradzić. Mam piec z zasobnikiem i zdarza się przez wilgotny towar,że zawiesza się nad ślimakiem. Myślę założyć wibrator na ścianę zasobnika z jakiegoś małego silnika220v. Myślałem, żeby podpiać się pod silnik podajnika i żeby w trakcie podawania czyli co jakiś czas właczał się wibrator. Obawiam się jedynie, ze sterownik może nie wytrzymać dodatkowego obciażenia. Myślałem na podłaczeniem przez jakiś przekaźnik, żeby dać mały impuls do właczenia wibratora, z własnego kabla podłaczonego do sieci. Dobry pomysł?

132

Odp: Kotły CO

Przekładnia nie ma wyjścia na drugą stronę?
Od wibracji może ubić w zbiorniku i będzie zawieszać się jeszcze gorzej. Takie rozwiązanie np. przy silosie znacznie pogorszyło sprawę.
Piec na gwarancji? Możesz w nim wiercić dziury?

133

Odp: Kotły CO

jakieś mieszadło mechaniczne zda lepiej egzamin, najlepiej napędzane od ślimaka, coś w rodzaju podajnika gardzieli kombajnu

134

Odp: Kotły CO

Piec ma 3rok to nawet nie wiem, czy ma czy nie ma gwarancji. Myślałem o mieszadle i w sumie to wychodzi na druga stronę ośka co się kręci i nawet byłoby skad wziać napęd.

135

Odp: Kotły CO

A masz na zasobniku naklejkę suchy opał?

136

Odp: Kotły CO

Jak można dziurawić zasobnik to zamontować dwa łożyska uc205 między nimi poziomo wał a na nim  z dwa palce od podbieracza połączyć łańcuchem i gotowe.

Gdyby kształt zasobnika przeszkadzał to można dać wał z wykorbieniem i zwisający pionowo "wycior" który będzie w rytm obrotów podskakiwać. Ewentualnie zamiast przekładni łańcuchowej dać na dole koło do którego mimośrodowo przymocowana będzie np końcówka z drążka stabilizatora druga u góry będzie poruszała wałem do którego na środku przyspawany kawałek blachy poruszać będzie "wyciorem"

137

Odp: Kotły CO

Marcel ja wiem, że powinien być suchy wink Trzymałem pod dachem było ok. Musiałem wyciagnać i plandeka gdzieś miała dziurkę.