21

Odp: Przystawka do zbioru kukurydzy.

Dokładnie nie wiem w sumie to myślę tylko o sobie usługi to raczej mała skala. Taka wyremontowana przystawka na ile hektarów rpóki się nie zużyje? Nie chodzi mi o drobne awarie tylko ogólne zużycie.

22

Odp: Przystawka do zbioru kukurydzy.

może jakiś kolega ma przystawkę do kukurydzy 5 na sprzedaż?

23

Odp: Przystawka do zbioru kukurydzy.

Witam dawno mnie nie było
Będę miał   claas multimaster 6 rz do sprzedania  aktualnie po remoncie   tylko muszę skosić kuku  a trochę jest jej to po sezonie mogę sprzedać

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

24

Odp: Przystawka do zbioru kukurydzy.

Wojtek jakie pieniądze chcesz? Mam aktualnie fantini 5 rzędów i zobaczę jak będzie szło. może zmieniłby na 6?

25

Odp: Przystawka do zbioru kukurydzy.

nie warto multimastera. droga w utrzymaniu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

26

Odp: Przystawka do zbioru kukurydzy.

Każda jest droga .   niestety ....  ale remont jakiej kolwiek przystawki do  kuku przyprawia o zawrót głowy

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

27

Odp: Przystawka do zbioru kukurydzy.

multimaster szczególnie drogi. na każdym wałku jak dobrze pamiętam 10 gwiazdek A każda kilka lat temu kosztowała 200 zł więc jeden rząd 4tys. te nóżki do tanich też nie należały i też 10 sztuk na rząd

E 516 na części
Telefon 695 076 269

28

Odp: Przystawka do zbioru kukurydzy.

Zebatki  wystarczy przegladnąć  co roku  i ewentualnie spawy poprawić . Działa smile) nożyki  fakt 180 netto sztuka .  dorabiam za 20zł sztukę   wszystkie nowe  goli że aż miło smile)   złego słowa nie powiem smile) i lekko się kręci

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile