2,761

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

yokoslaw napisał/a:

pytanie tylko na  kogo głosować? według mnie i tak pis to nadal ,,mniejsze zło,, bo możemy w jeszcze gorszym gównie się znaleść

Wybacz ale według mnie o gorszą władze to już trudno będzie

Rolnik z powołania:-)

2,762

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jakoś nie chcialbym powrotu starej ekipy, jeszcze teraz , bo dopiero zaczną się wały

mdw

2,763

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

yokoslaw napisał/a:

Jakoś nie chcialbym powrotu starej ekipy, jeszcze teraz , bo dopiero zaczną się wały

.                                                         Coś krótką pamięć niektórzy mają i zapomnieli jakie wały z ziemią były.  Pierwszą rzeczą jaką zrobią POpaprańcy to odblokowanie sprzedaży ziemi obcokrajowcom. Sprawdzicie sobie ile ziemi w Rumunii poszło w obce ręce.

2,764

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Teraz też słupy w Polsce kupują. Ale ogólnie za to i za RHD można pochwalić PiS a zarzutów jest o wiele dłuższa lista

Rolnik z powołania:-)

2,765

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

dopóki psl  z po trzymało łapę na agencyjnych hektarach nic sensownego nie szło wziąść a ile szło ziemi pod stołem...

mdw

2,766

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Tak wam dobrze to głosuj na PiS. Mi za po żyło się lepiej

Rolnik z powołania:-)

2,767

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Pajej napisał/a:

Tak wam dobrze to głosuj na PiS. Mi za po żyło się lepiej

Jak to mówi mój przyjaciel z Lubuskiego ,,no nie pomogę,

mdw

2,768

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Pajej od początku byłeś uprzedzony do tej władzy. Mówienie o tym że za poprzedniej było Ci lepiej, to nie analiza faktów, to kumulacja uprzedzeń. No ja też nie pomogę.

2,769

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Nie byłem uprzedzony. Tego mi nie wmówisz

Rolnik z powołania:-)

2,770

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Że byłeś i jesteś to wynika chociażby z analizy tego wątku.

2,771

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

niestety wszyscy rządzący i chcący rządzić przypominają sobie o nas tylko jak potrzeba im naszych głosów. Jestem przeciw PIS, ale jak do tej pory to tylko Ardanowski coś chciał i robił dla rolników, a reszta ministrów pierdziała i dalej pierdzi w stołek.  Co prawda dostał kopa za bycie za rolasami, co pokazuje gdzie elyty nas mają.

2,772

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Tylko zastanawiam się po co go trzymają jak tak ładnie po Kowalczyku jeździ https://youtu.be/nGtumKOU9c8

Rolnik z powołania:-)

2,773

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

to jest polityka, bo na niego zagłosują a nie na kowalczyka

2,774

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

yokoslaw napisał/a:

dopóki psl  z po trzymało łapę na agencyjnych hektarach nic sensownego nie szło wziąść a ile szło ziemi pod stołem...

To wy tam jeszcze macie jakieś ziemię do dzierżawy? U nas już od wielu lat pustki

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,775

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Żeby nie było, nie jestem hura zwolennikiem Pis-u. Struktura naszego społeczeństwa jest taka że nie ma szans na rządy jakieś partii chłopskiej. "Mniejszym złem" jest ta obecna. Za poprzedniej to już zaczynała się powtórka z drugiej połowy XVIII wieku. Zresztą ich obecne działania w opozycji takie są.

2,776

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Laszek napisał/a:
yokoslaw napisał/a:

dopóki psl  z po trzymało łapę na agencyjnych hektarach nic sensownego nie szło wziąść a ile szło ziemi pod stołem...

To wy tam jeszcze macie jakieś ziemię do dzierżawy? U nas już od wielu lat pustki

W tej chwili też bida, w tym roku miało zakończyć działalność duże gospodarstwo ale kowr przedłużył jeszcze na 3 lata bo nie są w  stanie tego podzielić i rozpisać do dzierżawy. A jak coś jest konkretnego to nawet po 40 chętnych na ofertowych. Ja już na cuda nie liczę.

mdw

2,777

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

androl napisał/a:

Żeby nie było, nie jestem hura zwolennikiem Pis-u. Struktura naszego społeczeństwa jest taka że nie ma szans na rządy jakieś partii chłopskiej. "Mniejszym złem" jest ta obecna. Za poprzedniej to już zaczynała się powtórka z drugiej połowy XVIII wieku. Zresztą ich obecne działania w opozycji takie są.

Partia chłopska nie wygra wyborów, ale może wejść do sejmu i być koalicjantem tej co wygra i może coś ugra dla rolników. PiS pokazało że ma rolników gdzieś. Jak Kaczyński mówił chłop u nas pazerny. Przed wyborami damy im parę zł i na nas zagłosują

Rolnik z powołania:-)

2,778

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Pajej napisał/a:
androl napisał/a:

Żeby nie było, nie jestem hura zwolennikiem Pis-u. Struktura naszego społeczeństwa jest taka że nie ma szans na rządy jakieś partii chłopskiej. "Mniejszym złem" jest ta obecna. Za poprzedniej to już zaczynała się powtórka z drugiej połowy XVIII wieku. Zresztą ich obecne działania w opozycji takie są.

Partia chłopska nie wygra wyborów, ale może wejść do sejmu i być koalicjantem tej co wygra i może coś ugra dla rolników. PiS pokazało że ma rolników gdzieś. Jak Kaczyński mówił chłop u nas pazerny. Przed wyborami damy im parę zł i na nas zagłosują

Taa, a która niby?

mdw

2,779

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

To chyba nie watek o polityce??

a w temacie dostałem oferte na pszenice 1250 netto podpisywac czy czekac??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,780

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ZSL (PSL) ci agrobonzowie od dawna żyją w innym świecie. Pamiętacie kto sprowadzał zboże które Lepper wysypywał na tory. Wtedy też było załamanie na rynku krajowym.