81

Odp: 1 atm zamiast 3atm

sam jeste ciekaw smile  i jak skonczysz to żeczywiscie obowiązkowe zdjęcia smile  pozdrawiam

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

82

Odp: 1 atm zamiast 3atm

to tylko 20t a on 30 pociągnie

83

Odp: 1 atm zamiast 3atm

Po równym będzie jako tako ciągnął, ale pod górki katastrofa. Popracuj nad skrzynią, żeby biegi wchodziły lekko, bo nawajchujesz się, aż cię ręka nie raz zaboli.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

84 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2012-02-10 10:28:14)

Odp: 1 atm zamiast 3atm

trzeba założyć turbo będzie mniej wajchowania big_smile

85

Odp: 1 atm zamiast 3atm

Może jeszcze zająca i żółwia zreanimuj, bo znając życie, to mogą one ledwo dychać....

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

86

Odp: 1 atm zamiast 3atm

A mnie interesuje kwestia rejestracji ? czy to się w ogóle da zarejestrować i czy sam wózek też podlega rejestracji ?

87

Odp: 1 atm zamiast 3atm

no nie ma czegoś takiego jak wózek do na czepy. Chyba to trzeba spiąć na zawsze razem.

88 Ostatnio edytowany przez KsZyS (2012-02-10 14:55:30)

Odp: 1 atm zamiast 3atm

To się rejestruje jako normalną przyczepę, robisz badania techniczne i płacisz oc. W wózkach produkowanych przez wielton jest nawet miejsce na tablice rejestracyjną.

tutaj jest aukcja firmy MEGA http://moto.allegro.pl/przyczepa-rolnic … 96480.html

Wypadałoby zadzwonić do firmy i zapytać co dokładnie znaczy "Po sprzęgnięciu zestawu, naczepa samochodowa służy jako wieloosiowa przyczepa rolnicza - bez konieczności dostosowania."

Lub podjechać do jakiegoś znajomego diagnosty i zapytać smile

http://img99.imageshack.us/img99/609/annimatiebalktx6.gif http://i51.tinypic.com/143g949.gif

"...badz czlowiekiem laskawym tak, i od czasu do czasu wcisnij prawy ALT."

ŁONA -ĄĘ (klik)

89

Odp: 1 atm zamiast 3atm

witam
Wymieniłem olej w silniku(wlane ok. 22l) oraz filtr oleju zakupiony u PiotraK
Gdy zapalam ciśnienie na wskaźniku wzrasta prawie do końca zielonej skali po czym spada (jest trochę powyżej zielonego)
Przed wymianą na zimnym silniku wskazówka wskazywała max
Wiem ze podobny problem miał Fenol
Panowie jak rozwiązać ten problem
Czekam na konkretne informacje
Pozdrawiam

90

Odp: 1 atm zamiast 3atm

U mnie w kombajnie tak miałem. Zapalam, gaz do dechy - ciśnienie na 3 atm, na małe obroty to wskazówka na 2 atm, a jak znowu dawałem gaz to się nie ruszała.... przyczyna za mało oleju było. Dolej do 25 co najmniej

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

91

Odp: 1 atm zamiast 3atm

dolałem 2l i od razu jest tak jak powinno być
leci +
dzięki

92

Odp: 1 atm zamiast 3atm

Witam wszystkich.
Mam pytanie. Czy ktoś orientuje się jaka jest książkowa wartość ciśnienia oleju w zt 323 i przy jakich obrotach silnika jest podawana.
Pozdrawiam

93

Odp: 1 atm zamiast 3atm

Mam takie pytanko jak się zabrać do wyjęcia gniazda pod kulkę zaworu ciśnieniowego w obudowie filtra oleju? Robił to ktoś samodzielnie bo czytając inne wątki dotyczące tego tematu to nie znalazłem odp na moje pytanie? To gniazdo jest po prostu wciśnięte? Czy jakby wkręcić w to gwintownik dało by radę wyciągnąć?

A i jeszcze jedno czy tulejka u góry bąka powinna stać w miejscu w pokrywie czy na trzpieniu bąka?

94

Odp: 1 atm zamiast 3atm

wyjąć się da samemu bez problemu. Pomoże Ci w tym kołek rozporowy (tylko cały ze stali)
No ale włożyć to gorzej. Trzeba podgrzać obudowę filtra i potem wcisnąć gniazdo.
Generalnie robiłem to sam z takim skutkiem że pewnego dnia na podwórku wypadło i cisnienie znikło. Ale w porę sie zorientowałem.
Więc odradzam.
I radzę zapakować filtr, swój własny tyłek i pojechać do PiotraK masz raptem 50 km.

95 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2012-03-11 10:22:10)

Odp: 1 atm zamiast 3atm

Chyba na trzpieniu ,później sprawdzę dokładniej.

96

Odp: 1 atm zamiast 3atm

tak jak Tomek piszesz....

97

Odp: 1 atm zamiast 3atm

Mam takie pytanko jak się zabrać do wyjęcia gniazda pod kulkę zaworu ciśnieniowego w obudowie filtra oleju?

Nie prościej odkręcić obudowę filtra? Ja już ściągalem misę bo wpadła mi kulka.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

98

Odp: 1 atm zamiast 3atm

Mam rozbebeszony silnik bo woda poszła w olej (ale to inny wątek), no i ciśnienie przed awarią było mało zadowalające 1 atm sad No i właśnie rozbieram wszystko żeby wyczyścić i podnieść ciśnienie. Co do gniazda to wygląda jakby przy jego wkładaniu zostało wyszczerbione (nie wiem może przyczyna jest inna), wykręciłem też pompę która kręci się bardzo swobodnie co raczej jest niewskazane

99

Odp: 1 atm zamiast 3atm

Piotr bez zdejmowania obudowy nie ma o czym mówić...