401

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ale jaja tymi jajkami na świeta - 0.70- 1 zł szt  -Dolny Śląsk- kury ocipiały  albo  u rzędnicy  w Brukseli ????

402

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

A moze kurnikarze maja wysokie koszty i sie szanuja???Licza ceny klatek,pasz i transport.

403

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

tyle lat  nikomu klatki nie przeszkadzały . to teraz zaczeły .  ogórki  mało zakrzywione a papryka za mało  kolorowa ..  ta unia nas w dupę rąbie a  kraj się cieszy ..  paranoja ..  nie dalej jak  pół roku temu  jajko kosztowało  30-40gr...  całe szczescie że  jeste sprzedającym ..  co prawda małe ilości ale zawsze coś ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

404

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Czyli wiekszosc z nas bedzie zadowolona,bo za zboze m.in.dzieki temu dostaniemy wiecej,a nie stagnacja,ze ceny zboza stoja w miejscu przez szereg lat.

405

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Tylko zauważcie kto trzepie kasę na klatkach??? nie wspomnę o elektrowniach wiatrowych.Ekologia fajna tylko czemu jedno państwo zarabia a reszta płaci???

406

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Kazdy z nas moze kupic elektrownie wiatrowa.Firma Vestas moze odsprzedac jeden ze swoich wiatrakow.Dzienny zarobek 20 tys zl-srednio.Nie pamietam dokladnie jaki koszt(ale kilka mln euro).Moj kolega pracuje na wiatrakach.Programuje,serwisuje,jest w tym dobry.Moze zalozymu spoldzielnie,tak jak w przypadku WOSP.Moze sie udac!!!!!!!

407

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

jest kilka nascie sztuk  vestasów koło miejscowości zagrodno ..  potężne maszynki ..   tylko mieszkamy w chorym kraju i cieżko tu co kolwiek zrobic ..   ale wątek jest o czym innym tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

408

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Wojtas pisze prawdę im sie w Brukseli  po...ło w tych urzędniczych  glowach  i wymyślają  cuda  na kiju aby rolnicy się nie nudzili a firmy sprzedawaly  nowy złom  który  za 2 lub 5 lat  pójdzie  na złom  a jaja w górę- takie to sobie robią jaja  ale Brukseli z hodowców niosek

409

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Wczoraj sprzedalem pszenicę - konsumpcja 900 , paszowa 860 , jęczmień 800

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

410

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Już wysoko  a co dalej ?   burak czerwony do hurtu 0 60 gr 1kg   cena atrakcyjna  ale po świetach  poleci w dół ziemniak 0 30gr  Zorak pisał że Osadkowski  nie sprzedaje  sadzeniaka  Wręcz przeciwnie  120 zł 100kg!!!

411

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ciekawe jak tam moje ziemnioki w kopczyku  przeleżały trzeba zobaczyć   :hmmm:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

412

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ja już wsadziłem całe 10 arów.

413

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

traktor napisał/a:

Zorak pisał że Osadkowski  nie sprzedaje  sadzeniaka  Wręcz przeciwnie  120 zł 100kg!!!

Jak pytałem tydzień czy 2 wstecz to w Złotoryi nie mieli i mówili że nie będą sprowadzać.

gg 5118068

414

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ale  nie Osadkowski !!! -  a  z czego by biedak żył ? a nawiasem 120 zl  to tanio  nie jest ?

415

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Po ile u was pszenica konsumpcyjna bo u mnie po 1000zł+vat.

416

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

chyb żartujesz?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

417

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Bardzo możliwe ja czekałem i się chyba doczekałem podwyżki . smile U mnie przy opadaniu ok160 jest 88+ vat to w lubelskim zawsze niższa cena niż w centrum czy w zachodniopomorskim.

418

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

850 + vat

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

419

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jak ktoś od czasu do czasu jeszcze przywiezie jakieś zboże ,to po co mają ceny podnosić? Ale myśle że będzie inaczej, jeszcze pójdzie trochę w górę, ale na więcej jak do950 to u mnie nie marzę...

420

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

A jak sie kształtuja ceny  środków ochrony roślin  w waszych rejonach ?