21

Odp: Transit przyciągnął

Szacunek Krzysiek. Przykład że nawet rodzinny van może być dobrze wykorzystany. Oszczędność na transporcie. Jaki ma silnik? Jeszcze trochę i samochody typu van czy dostawczak zastąpią ciągniki w transporcie smile

22

Odp: Transit przyciągnął

I tak trzymać chłopy.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

23

Odp: Transit przyciągnął

my chyba 6 lat temu pilmeta przytargaliśmy na lawecie którą targał golf II a byliśmy po niego aż 300 km w jedną stronę

24

Odp: Transit przyciągnął

W mojej zafirze już kilka razy napawałem mocowanie haka bo się na zamku wyrabia gdyż połowę życia spędza z dużą  przyczepką i czego to już się na niej nie woziło wink

25

Odp: Transit przyciągnął

chyba nie długo z ponad wagowych transportów trza będzie zrezygnować mi inowrocław obstawili automatycznymi wagami z całą masą kamer na krajowej 15 i 25 rusza system od 1 stycznia

26

Odp: Transit przyciągnął

Kolejne 2 przed Gniewkowem i Toruniem

27

Odp: Transit przyciągnął

my w niedzielę przytargaliśmy galexem  na lawecie talerzówkę  keverlanda 3.6m ,  kiedys ten pług Niemeyer  do tego  3 przyczepy w sumie wiekszośc maszyn co są w domu tongue  kolega  Sprinterem  przytargał  gównomiota forszajowego na takiej lawecie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

28

Odp: Transit przyciągnął

mnie najbardziej boli ta w Latkowie bo do Wierzchosławic z marchewką jeżdziłem

29

Odp: Transit przyciągnął

koni ma aż 90
A co do tych wag
Traktory i osobówki też będą ważyć?

30

Odp: Transit przyciągnął

Dobry silnik chyba najlepszy z rodziny 1.9 tdi ją z ojcem ze 2 lata temu to golfem 2 w td plus laweta po agregat b 231 jakieś 230 km włożył mam ten agregat ruszyć już nie dało rady za ciężki ale jak coś to 1 tys ropy się wozi

31

Odp: Transit przyciągnął

Bo do ciągania przyczep auto ma mieć tylny napęd. Kiedyś Polonezem z lawetą to wszystko woziłem, osobówki małe (fiat 125p) i duże (mercedes 123), a nawet starsze busy Transit 2,5 LDi. teraz mam Transity, które w ciężkich warunkach tak jak dzisiaj dostają na koła łańcuchy i targają oj targają.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

32

Odp: Transit przyciągnął

od tylnego napędu lepszy jest tylko 4x4....

33

Odp: Transit przyciągnął

co do wag to jest dywanik i wszystko co ma tablice system ma poruwnywać dane z ewidencji DMC i za miesiąc ci przyjdzie fota jak z foto radaru tak mi siąsad mówił - robi w drogówce